CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Кујнски апарати

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOMANN Пица пан PP 1291CB

  2.050,00 ден

  SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP

  899,00 ден
  Боја: црна Моќност на грејачот: 320-380 W Капацитет до 7 јајца Одстранлив капак за лесно чистење

  SENCOR Апарат за леб SBR 1031WH

  5.100,00 ден
  Боја : бела Моќност на грејачот: 480-580 W Број на oднапред дефинирани програми: 12 Можност до 1 час да се одржи топлина

  SENCOR Кафемат SCE 5000BK

  1.899,00 ден 2.370,00 ден
  Боја: црна Приклучна сила: 900 W Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш Тежина: 1,8 кг

  SENCOR Мелница за кафе SCG 1050WH

  950,00 ден

  SENCOR Соковник SJE 1005

  3.990,00 ден
  Моќност на моторот (max): 700 W Лесно чистење Голем отвор за ставање на цело овошје Волумен на садот за сок: 1,5 l

  SENCOR Термобокал SWK 1800WH

  1.170,00 ден

  Фритеза Северин 2408 фонду

  1.899,00 ден
  Тип - Фритези топлинскои изолирано куќиште

  BOMANN Кујнска вага KW 1411 CB

  1.400,00 ден

  SENCOR Кафемат SCE 5000WH

  2.370,00 ден
  Боја: бела Приклучна сила: 900 W Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш Тежина: 1,8 кг

  Апарат за печење MAX ПМ 1800 Т МУЛТИ БАКЕР:

  2.490,00 ден
  Моќност: 1800w Нелепливи грил плочи лесни за чистење Се отвара 180°C

  BOMANN Кујнска вага KW 1420 CB

  1.150,00 ден

  SENCOR Тостер SSM 9300

  2.100,00 ден

  Електрична скара Севeрин 1511

  2.599,00 ден
  Моќност:2300W Хромирана жица за скарата Монтажна жица на скарата со греач

  SEVERIN Aparat za leb BM 3990

  6.490,00 ден
  Моќност 600 W Капацитет 750-1000г

  Апарат за варење кафе MAX сопластичен сад бело-црвен НЕ 201 А црвен:

  999,00 ден 1.249,00 ден
  Тип: Апарат за варење кафе Моќност: 650W

  АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 443

  1.039,00 ден

  Електрична скара Северин 9320

  1.699,00 ден
  Моќност:2300W Високо квалитетно пластично куќиште

  Цитрус Адлер АД 4003

  899,00 ден
  Моќност: 40W, Два различни конуси за цедење, Ротација на десната и левата страна

  Aparat za leb SENCOR SBR 1031 WH

  5.970,00 ден
  Боја : бела Моќност на грејачот: 480-580 W Број на oднапред дефинирани програми: 12 Можност до 1 час да се одржи топлина

  Aparat za melenje kafe SEVERIN 3868

  1.820,00 ден

  ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДУПЛО SEVERIN 1014

  2.990,00 ден

  Цедалка Bosch MCP 3500

  1.590,00 ден
  Моќност: 25W, Капаците: 0,8 литри, Наменет само за цитрусни плодови

  SENCOR Грил SBG 3050SS

  3.730,00 ден
  Боја: инокс Моќност на грејачот: 1.800 W Нелепливи плочи за скара Лесен и пренослив

  SENCOR Решо SCP 2270 WH

  2.790,00 ден
  Боја: бела 2 плочи Индикаторно светло Моќност од : 2250 W

  Електричен бокал за вода Адлер АД 1216

  1.159,00 ден
  Максимален капацитет:1.7L, Минимален капацитет: 0.5 L, Моќност: 2000 W, Компактно постоље со простор за складирање на кабелот

  Кафемат Северин 4479

  1.899,00 ден
  Моќност: 800W Капацитет: 10 чаши

  Миксер Адлер АД 4201 Г

  1.159,00 ден

  Соковник Bosch MES25A0

  6.990,00 ден
  Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини

  Цедалка за цитрусно овошје Северин 3536

  1.099,00 ден

  Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач

  3.999,00 ден
  Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќе најде место во секоја кујна. Тој нуди 8 различни начини за подготовка на храна, сите во еден уред.

  SENCOR Решо SCP 3201 GY

  3.370,00 ден
  Боја: црна Експрес брзо греење за неколку секунди 10 нивоа на температура Моќност 1800 W

  SENCOR Тостер SPG 4100WH

  2.120,00 ден
  Боја : црна Моќност на грејачот: 1280 W Нелепливи плочи Две контролни лампи

  Мелница за бибер Адлер АД 4433

  529,00 ден
  Контрола на дебелината на мелењето, Куќиште од нерѓосувачки челик, Керамичка рачка

  Сецко Адлер АД 4056

  1.399,00 ден
  Моќност: 300W, Сечила од нерѓосувачки челик, 2 контролни брзини

  Соковник Bosch MES3500

  8.499,00 ден
  Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини

  Iskra GR-810 Плинска скара

  2.899,00 ден
  Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со рачки

  SENCOR El.Reso 2 gr. ploci SCP 2253WH

  3.110,00 ден
  Боја: бела 2 плочи Индикаторно светло Моќност од : 2250 W

  Мелница за бибер Адлер АД 4434

  659,00 ден
  Контрола на дебелината на мелењето, Куќиште од нерѓосувачки челик, Керамичка рачка

  Сецко BOSCH MMR08A1 Моќност: 400W

  1.899,00 ден
  Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml

  Friteza ADLER AD AD 4905

  3.050,00 ден
  Капацитет на сад 1.5l Моќност 1000W

  SENCOR El.Reso SCP 1503WH

  1.810,00 ден
  Боја: бела Термостат Индикаторно светло Моќност 1500 W

  Апарат за палачинки Северин 2198

  2.399,00 ден
  Моќност:1000 W Високо квалитетно пластично куќиште

  Електричен бокал Адлер АД 1225

  1.399,00 ден
  Максимален капацитет: 1,7L, Минимален капацитет: 0.5L, Моќност: 2000W, Голем, светол показател на нивото на водата

  Миксер Bosch МFQ 22100S

  1.999,00 ден
  Моќност: 375 W, Модерен мотор: моќен, но во исто време лесен и тивок , 4 степени на работа

  Сецко Bosch MMR08R2

  1.899,00 ден
  Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml

  Friteza SEVERIN 2437

  4.280,00 ден
  Тип - Фритези 1500 W 2,0 l

  GORENJE Cedac na agrumi CJ 25 W

  1.550,00 ден