CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Домашни апарати

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ECG Пегла NZ 190

  €15,00 €21,43

  Honeywell HA010E прочистувач

  €107,40 €114,08
  Прочистувач на воздух Honeywell HA010E 99% филтрација 3 поставки за прочистување Индикатор за потребно чистење на филтрите

  SENCOR Навлажнувач SHF 910BL

  €27,06 €32,44
  Површина: 20 m2 Капацитет на резервоарот: 2,2 l Сила на напојување 12W Тежина 950 gr

  SENCOR Правосмукалка SVC 190W

  €27,06 €30,81
  Боја: бела Непрекинато работење: 15 мин Филтер што може да се мие Ниво на бучава 80 dB

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 BL

  €14,51 €17,12
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА AD 9608

  €9,76

  АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА AD 9609

  €10,90

  BOMANN Телесна вага PW 1409 FA CB

  €23,80 €26,90

  HOME electronics Пегла IR-30001B

  €21,03 €29,99
  Со кабел со должина од 3 метри, нема повеќе маки да ја досегнете ивицата на масичката, ниту егзебиции на префрлање на пеглата од рака во рака. Со моќност од 3000W и опции за подедување во однос на материјалите кои ги пеглате, керамичката плоча го олеснува исправувањето на наборите на ткаенините кои висат. Покрај тоа, пеглата Home Electronics е отпорна на каменец и капење, а поседува и систем на самочистење. И што е најважно, не морате да се грижите дали сте ја исклучиле, бидејќи оваа пегла по престанок на користењето се исклучува автоматски, а по повторно поместување самата се вклучува и загрева до посакуваната температура.

  HOME electronics Чистач на пареа SM-13001R

  €45,48 €65,04
  Home Electronics чистачот на пареа наменет е за одржување на различните видови подови, теписи, тапацирани подлоги, душеци, стаклени површини, како и гардероби и детски играчки. Ги елиминира сите видови бактерии, паразити и тврдокорни наслаги без користење на хемиски средства, аи во зависност од потребите, моќта на уредот се подесува дури на четири нивоа. Тврдокорните наслаги на каменец и маснотија лесно ќе ги отстраните со помош на најлонските и метални четки, а за чистење на подовите имаме обезбедено и две микрофибер крпи. Со ергономската дршка која се приспособува по висина и дури 11 работни додатоци, чистењето веќе никогаш нема да ви паѓа тешко.

  Laica HI 3011 овлажнувач на воздух

  €65,04
  Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувачи кои се произведени според најстрогите контроли за квалитет и безбедност со посебно внимание на специфичните потреби и грижа на оваа возрасна група.

  Mi Air Purifier 2 Прочистувач на воздух

  €162,84 €244,34
  Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен јаглен. Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

  Rohnson R 111 рачна правосмукалка

  €32,58

  HOME electronics Правосмукалка VC-18002 (R / BK / DB / BL)

  €48,74 €65,04
  Со Home Electronics правосмукалката добивате една платненаи две хартиени кеси, но и многу повеќе, бидејќи некои од предностите на овој уред се cyclon филтерот за собирање на покрупните нечистотии, индикатор кој укажува на замена на кесите и цревото кое се врти за 360ᵒ. Моторот од 1800W дизајниран е да стартува полека, со soft старт систем кој на тој начин го чува и го продолжува неговиот век на траење. Гумираните тркала се безбедни за сите видови подови, а разните додатоци и подесувања значително ќе ви ја олесната работата. HEPA филтерот ја задржува прашината на издувната страна, чувајќи ја чистотата на воздухот.

  Телесна вага Tefal PP1133VO

  €17,77
  Електронска телесна вага

  HOME electronics Правосмукалка со сад за прашина VC-12003R

  €57,38
  За корисниците кои не сакаат да се оптеретуваат со набавка на кеси, вистински избор е Home Electronics правосмукалката со сад за прашина. Садот едноставно се празни, а пластичниот филтер внатре лесно се одржува и едноставно се пере. Металната телескопска цевка се подесува по висина, а домашните работи уште повеќе ги забрзуваат компактниот дизајн, лесната преносливост и уште полесното складирање. Моќноста од 1200W и можноста за извлекување на четкиците на додатокот за смукање ќе одговорат на потребите на сите подлоги, а посебно по оние по кои се шетаат и домашни миленичиња.

  Телесна вага Tefal BC5122V0

  €26,06
  Телесна вага LCD дисплеј Макс.тежина 150kg Автоматско вклучување и исклучување

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 RD

  €14,51 €17,12
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 WH

  €14,51 €17,12
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  Пегла Tefal FV 3922 E0

  €43,99
  Пегла на пареа Моќност:2300W

  SENCOR Пегла SSI 2027 BL

  €14,83 €18,42
  Боја :бело/ сина Индикатор на температура Приклучна сила : 1600 W Прозирен резервоар за вода 200 мл

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8121

  €12,21
  Капацитет на мерење 150 кг, Подлога напаревна од 6мм сигурносно стакло, Голем ЛЦД екран

  SENCOR Пегла SSI 2028 YL

  €14,83 €18,42
  Боја :бело/ жолта Индикатор на температура Приклучна сила : 1600 W Прозирен резервоар за вода 200 мл

  SENCOR Пегла SSI 5420RD

  €20,05 €25,10
  Боја :бело/ црвена Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 260 мл

  SENCOR Пегла SSI 5421TQ

  €20,05 €25,10
  Боја :бело/ тиркизна Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 260 мл

  SENCOR Пегла SSI 8440 GR

  €25,92 €32,44
  Боја :бело/ зелена Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 380 мл

  SENCOR Пегла SSI 8441 VT

  €25,92 €32,44
  Боја :бело/ виолетова Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 380 мл

  Дополнителен циклонски филтер за сите видови на правосмукалки MAX ДБХ 01:

  €8,13
  Проѕирен отстранлив сад за прав. Едноставен за празнење на правот.

  VIVAX Правосмукалка VC-1603

  €37,47

  Дигитална вага за телесна тежина Северин 7010

  €27,69
  Капацитет на мерење 180 кг; Градирање d=100g;

  VIVAX Лична вага PS-156 B

  €14,65

  Правосмукалка VIVAX VC-1604

  €37,47
  Правосмукалка ВЦ-1604 Мочност: 1600 В, капацитет на вречичката за прашина: 2 литри, индикатор на наполнетост на вречичката, должина на кабел 5 м, пластична четка, пластична цефка во два дела,хартие...

  VIVAX лична вага PS-158WH

  €13,02

  VIVAX Правосмукалка VC-1605

  €37,47
  Моќност: 1600 W, капацитет на вреќичката за прашина: 2 литри, индикатор на наполнетост на вреќичката, должина на кабел 5 м, пластична четка, пластиќна цефка во два дела, хартиени/платнени вреќички, боја зелена

  Пегла на пареа Адлер АД 5012

  €24,29
  Моќност: 2200W, Високо квалитетна керамичка подлога, Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата

  VIVAX Лична вага PS-157P

  €13,02

  VIVAX правосмукалка VC-1606

  €37,47
  1600W моќност, капацитет на прашина од 2L, индикатор на наполнетост на кеса и моќност за користење на платнени или хартиени кеси.

  Пегла на пареа Адлер АД 5014

  €25,92
  Моќност: 2200W, Високо квалитетна керамичка подлога, Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата.

  VIVAX Лична вага PS-154

  €13,84

  VIVAX Правосмукалка VCC-2000WP

  €55,40

  Пегла на пареа Северин 3210

  €32,58
  Тип - Пегла на пареа Моќност:2500 W Капацитет на резервоарот за вода:225ml

  Iskra SL150A (Red) Циклонска правосмукалка

  €65,04 €76,45
  Циклонска правосмукалка со канистер моќ 2200 W, напон 220V-240V~50/60Hz Капацитет на канистерот 2,5 Lit. Филтер против честички

  Пегла на пареа Северин 3222

  €47,25
  Моќност: 2700W; Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа;

  Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина

  €25,92 €32,58

  Iskra GBS1500-Sq Дигитална вага за телесна тежина

  €19,40
  Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr. 5 mm дебелина на калено стакло

  ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L

  €47,25
  • Моќност: 1000W • напон: 220-240V ~ 50Hz • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar

  Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина

  €19,40
  Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr. 5 mm дебелина на калено стакло

  Iskra крпа за парочистач

  €4,08
  Резервна крпа за парочистачи на ISKRA Две димензии (за JC-208 помала, и за JC-210 поголема)

  Домашни апарати

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €4,00 Максимум: €245,00
  4 245