CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  banner

  Детски велосипед Kent Full Tilt Boys Bike, 20-Inch (KENT22082)

  $200.94
  banner

  Кент Full Tilt Boys Bike обезбедува непречено и стилски возење. Се одликува со четири челични алуминиумски капачиња, гума за коксузен сопирач и гуми за слободен стил. Добијте го одличниот Kent Vertebrae 20in Boys Bike за вашиот „немирко“.

  20 "бандажи
  Сопирачка за кочани
  Гуми за слободен стил
  Ногарка за потпирање
  CPSC рефлектори

   

  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *

  Кент Full Tilt Boys Bike обезбедува непречено и стилски возење. Се одликува со четири челични алуминиумски капачиња, гума за коксузен сопирач и гуми за слободен стил. Добијте го одличниот Kent Vertebrae 20in Boys Bike за вашиот „немирко“.

  20 "бандажи
  Сопирачка за кочани
  Гуми за слободен стил
  Ногарка за потпирање
  CPSC рефлектори