Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување

  АМЦ Десктоп компјутери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  PROVISTA 6155I (CPU G3250/ 4GB RAM DDR3 /HDD 500 VGA interated

  €225,24

  PROVISTA 6164 (CPU G3240/ 4GB RAM DDR3 /HDD 500 VGA GT 710 2GB

  €225,24

  Konfiguracija CPU G1840/4/500/Win 10(AH81/F2)

  €251,00

  Konfiguracija CPU G3260/4/500/Win 10(AH81/F1)

  €281,59

  PROVISTA 6166 (CPU G3260/ 4GB RAM DDR3 /HDD 500 VGA GT 710 2GB

  €233,29

  PREMIUM 9234 (CPU i3 6100 /8GB RAM DDR4 /1TB/VGA 730 4

  €370,14

  АМЦ Десктоп компјутери

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €25,00 Максимум: €1932,00
  25 1932