CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Депилатори

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Депилатор Philips HP6420/00

  1.899,00 ден
  Депилатор Боја Бела 2 брзини

  Безжичен депилатор Remington EP7010

  3.100,00 ден
  Глава со 40 пинцети 2 брзини Главата може да се мие со вода

  SCHOOL WET & DRY

  1.999,00 ден

  SCHOOL VELVET SMOOTH Blue

  1.599,00 ден

  SCHOOL VELVET SMOOTH PINK

  1.599,00 ден

  PHILIPS HP6423/00 Depilator bel

  3.099,00 ден
  Philips HP6423/00 • Боја Бела • Депилатор • 2 брзини

  PHILIPS Depilator HP6422/01 crn

  2.299,00 ден
  • Депилатор • Боја Црна • 2 брзини

  Philips depilator HP6420/00 bel

  1.299,00 ден
  • Депилатор • Боја Бела • 2 брзини

  Депилатори

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.299,00 ден Максимум: 3.100,00 ден
  ден.1299 ден.3100