CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Греење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  КАМИН НА ПЕЛЕТИ БЛИСТ ОПТИМА 8 Црвена

  €586,64 €733,34
  Воздушна печка Димензии: 515x565x1130 mm Тежина нето/бруто: 120/140 кг Капацитет на резервоарот за пелет: 23 кг

  Керамички калорифер MAX КФ 603

  €16,28 €19,54
  2 нивоа на моќност: 750W/ 1500W; Прилагодлив термостат;

  ПЕЧКА ЗА ЕТАЖНО ГРЕЕЊЕ БЛИСТ БРМ Е СИВ

  €382,89 €407,34
  Челична врата и плотна; Моќност: 24kW; Капацитет на котелот: 26 литри; Нето тежина: 150кг; Димензии: 570x570x1030 мм; Димензии на рерната: 430x300x230 мм

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ЖАР БЕЖ

  €162,84 €177,51
  Трајно жаречки камин Моќност: 7-8 KW Лиена врата и плотна Димензии на каминот во мм: 400х470х930 Тежина на каминот: 60 kg

  DYNAMIC Калорифер 2586

  €10,76 €12,22

  ПЕЧКА ЗА ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ НА ПЕЛЕТИ БЛИСТ САХАРА 2 1 БЕЖ

  €1043,04 €1303,84
  Печка со котел за парно греење Капацитет на котелот за вода: 35 л Капацитет на резервоарот за пелети: 45 кг Вкупна влезна моќност: (мин/макс): 6,76 KW/23,03 KW Номинална излезна моќност: (мин/макс.): 6,26 KW/20,62 KW Моќност на греење на водата (мин./макс.): 4.82 KW / 15.88 KW Моќност на греење (зрачење) на самиот камин: (мин/макс.): 1,44 KW/4,74 KW Потрошувачка на пелети: (мин / макс): 1,39 kg / h / 4,75 kg / h Загревање на површина:[m3]: 285 - 350 Загревање на површина: [m2]:110-140

  ПЕЧКА ЗА ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ НА ПЕЛЕТИ БЛИСТ САХАРА 2 1 Црвена - copy

  €1043,04 €1303,84
  Печка со котел за парно греење Капацитет на котелот за вода: 35 л Капацитет на резервоарот за пелети: 45 кг Вкупна влезна моќност: (мин/макс): 6,76 KW/23,03 KW Номинална излезна моќност: (мин/макс.): 6,26 KW/20,62 KW Моќност на греење на водата (мин./макс.): 4.82 KW / 15.88 KW Моќност на греење (зрачење) на самиот камин: (мин/макс.): 1,44 KW/4,74 KW Потрошувачка на пелети: (мин / макс): 1,39 kg / h / 4,75 kg / h Загревање на површина:[m3]: 285 - 350 Загревање на површина: [m2]:110-140

  Verso Камин на пелети VPBS10

  €707,09 €785,66
  Јачина: 10 kw Боја: Бордо Димензии [WxHxD] 1015 x 475 x 540 mm Тежина: 82 кг

  Калорифер MAX КФ 580, црн

  €10,42
  Моќност: 2000W 2 нивоа на моќност: 1000W/ 2000W

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ Б10 ЕКО СО КУПОЛА

  €125,35 €133,50
  Трајно жаречки камин Моќност: 7-8 KW Димензии на каминот во мм: 465x390x970 mm Тежина на каминот: 57 kg

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ Б2

  €138,39 €154,69
  Трајна печка на жар Димензии: 460x400x860 мм Нето тежина: 68 кг Тежина на глинени тули: 28 кг Тежина на леано железо: 3 кг Сила: 8-9 KW

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ БР СО РЕРНА

  €205,22 €228,04
  Трајна печка на жар Димензии: 500x450x1000 мм Нето тежина: 98 кг Тежина на глинени тули: 38 кг Тежина на леано железо: 3 кг Моќност: 10-12 KW

  Iskra QH-1500H Купатилска греалка

  €24,43
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ЕКОНОМИК ЛМ

  €81,34 €89,49
  Tрајно жаречка печка Моќност: 5-7 KW Челична врата и плотна Димензии на каминот во мм: 330x360x930 Тежина на каминот: 38 kg

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ОГАН "Ф"

  €167,73 €179,14
  Лимена врата; Гусана плотна; Моќност: 8-9kW; Нето тежина: 64кг; Димензии:450x490x1030мм

  Iskra SF-001B Стоечки вентилатор

  €24,29 €32,58
  Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

  Печка Thalia EKO

  €97,64 €126,32
  Моќ: 5.5 kW Погоден за простории до 30 m2 Големина ( a x b x h /cm) : 74,5 x 40 x 39 /cm Тежина : 45 кг

  Vaillant VER100 електрична панелка

  €78,22

  Печка Thalia Nella

  €125,51 €149,80
  Моќ: 6,5kW Погоден за простории до 36 m2 Големина ( a x b x h /cm) : 82 x 45 x 40/cm Тежина : 63 кг

  PRITY Камин MINI

  €131,87 €149,88
  Моќ: 6 kW Погоден за простории до 33 m2 Големина ( a x b x h /cm) : 39 x 47 x 62 /cm Тежина : 48 кг

  Vaillant VER150 електрична панелка

  €81,48

  PECKA NA DRVA PRITY MINI

  €131,87
  Моќ: 6 kW Погоден за простории до 33 m2 Големина ( a x b x h /cm) : 39 x 47 x 62 /cm Тежина : 48 кг

  Vaillant VER200 електрична панелка

  €97,78

  PECKA NA DRVA BLIST OGAN LM

  €138,39
  Трајно жаречки камин Челична врата и плоча Моќност 8-9књ Тежина 55кг Димензии на каминот 450 х 490 х 930

  ISKRA FH 06 Kalorifer

  €18,91

  PECKA NA DRVA BLIST EKONOMIK LUKS F

  €130,24
  Лимена врата Гусена плотна; Моќност: 5-7kW; Нето тежина: 45кг; Димензии: 400x460x900 мм

  ISKRA FH03 Kalorifer

  €17,93

  PECKA NA DRVA BLIST B1 EKO

  €109,05
  Трајно жаречки камин Моќност: 8KW Димензии на ложиште во мм 390х260х390 Димензии на каминот во мм: 465x790x390 Tежина на каминот:54 kg

  ISKRA RADIJATOR YL-B28-11

  €76,45

  KALORIFER MAX KF 580 CRN

  €11,25

  ISKRA PTC 2021L grealka(dalecinsko

  €51,67
  Моќност: 2000W Топлинска моќност: 1000W, 2000W

  ISKRA Halogenska Grealka HH09

  €38,30
  Греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои од четири моќни греачи и нуди широк спектар на флуктуации. Се карактеризира со повторувачка функција на осцилација и куќиште отпорно на топлина. Исто така обезбедува посебна заштита од преоптоварување.

  KONVEKTOR [NAJDER SCX 253 X

  €69,93
  Моќност: 2500W Термостат Идеален за домашна употреба Не го суши воздухот Димензии на конвекторот во mm 1035х440х125

  KALORIFER MAX KF 103 BEL

  €14,51
  Максимална моќност: 2000W 2 нивоа на моќност: 1000w/ 2000w Прилагодлив термостат Заштита од прегревање Индикаторска сијаличка

  ISKRA RADIJATOR YL-B 07 FT-11

  €85,33
  "3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W 11 ребра за греење 24ч тајмер"

  ISKRA KALORIFER FH-105

  €24,94
  Моќност: 2100W 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W 3 функции на дува: ладно, топло, топло Заштита од топлина: автоматски Безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување Термостат: Да Носечка рачка: Да

  ISKRA QN 1500 H kupatilska grealka

  €28,52
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  ISKRA QH 1800 CR kupatilska grealka

  €32,44
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  ISKRA PANEL KONVEKTOR PN2500

  €63,73

  Греење

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €10,00 Максимум: €1304,00
  10 1304