Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Графички картички

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  VGA MSI nVidia GT210-1GB/DDR3/64Bit/DVI-D/HDMI/D-Sub/(N210-MD1GD3H/LP)

  1.790,00 ден

  VGA Point of iew GTX 750TI 2048MB GDDR5 DVI/HDMI (VGA-750I-A1-2048)

  6.990,00 ден

  VGA Point of View G 210 1GB DDR3 DVI/HDMI(VGA-210-C1-1024)

  2.835,00 ден

  VGA Point of View nVidia GT710-2GB/DDR3/64bit/DVI-I/HDMI/D-Sub/(VGA-710-C1-2048)

  2.490,00 ден

  VGA Point of View nVidia GT740-1GB/DDR5/128bit/DVI/HDMI/D-Sub/(VGA-740-A2-1024)

  4.790,00 ден

  VGA Gigabyte nVidia GT720-1GB/DDR3/64bit/DVI-D/HDMI/D-Sub/(GV-N720D3-1GL)

  2.890,00 ден

  PCI TV Card COMPRO X830

  1.962,16 ден

  VGA Palit GeForce GT610 GDDR3 1024MB/64bit

  2.879,93 ден

  VGA Palit NVIDIA GeForce GT630 2048MB-128bit

  4.485,02 ден

  VGA Gigabyte RADEON RX460(GV-RX460WF2OC-2GD)

  7.990,00 ден

  VGA Point of View ATI RX460-2GB(VGA-RX460-2048)

  7.190,00 ден

  VGA Point of View NVidia GTX1050 -2GB(VGA-1050-2048)

  7.990,00 ден

  VGA Point of View NVidia GRX1030 -2GB(VGA-1030-2048)

  4.990,00 ден

  Графички картички

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.790,00 ден Максимум: 7.990,00 ден
  ден.1790 ден.7990