CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Алати за во градина

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Iskra M0E 6ET 7.2 (ET1002) Батериска ножица

  3.860,00 ден

  Iskra N0E 5ET 230 Батериски тример за трева

  4.999,00 ден

  Iskra M0L 3ET 150 батериска пила за сечење гранки

  6.990,00 ден

  Iskra PN 5800 Бензиска моторна пила

  9.499,00 ден

  Iskra PN 5200 Бензиска моторна пила

  8.999,00 ден

  Iskra PN-4600 Бензиска моторна пила

  8.499,00 ден

  Iskra PN 2500 Бензиска моторна пила

  6.999,00 ден

  Iskra XY BC520 Бензиска моторна коса

  8.999,00 ден

  Iskra HG-48SMH-S Бензиска косилка за трева

  19.990,00 ден

  Iskra BK530N Бензиска косилка за трева

  20.990,00 ден

  Iskra LM51M Бензиска косилка за трева

  12.999,00 ден

  Iskra HG6OT Мотокултиватор

  17.999,00 ден

  Iskra LDE-520A Бензиски сврдел

  13.990,00 ден

  Iskra B512 Конец за бензиска коса

  299,00 ден

  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример

  13.990,00 ден
  Волумен на моторот: 42,7 cm3 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) • Број на вртежи на моторот:

  Iskra XY BC415 Бензиска моторна коса / тример за трева

  8.690,00 ден
  Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување на вашата околина 1,5 kW двотактен мотор со зафатнина од 42,7 cm3 Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа. За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1 литар гориво

  Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски тример / ножица за жива ограда со рачка

  3.390,00 ден 4.190,00 ден
  Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1

  Електричен тример ART 23 Easytrim

  1.899,00 ден 2.530,00 ден

  Електричен тример ART 26 EASYTRIM

  2.399,00 ден 3.200,00 ден
  300 W, пречник сечење 26 cm, систем сечење - конец/жица

  Електричен тример ART 27 KOMBI

  4.490,00 ден 5.990,00 ден
  450W, Пречник на сечење 27 cm, систем на сечење конец/жица, дебелина / должина конец/жица 1,6mm

  Електричен тример ART 35

  5.450,00 ден 7.270,00 ден
  450W, Пречник на сечење 27 cm, систем на сечење конец/жица, дебелина / должина конец/жица 1,6mm/

  J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска повратна пила

  3.890,00 ден

  Iskra DT2250A Електрична дувалка за лисја

  2.990,00 ден

  Iskra SF7J112 4 Електрична ланчана пила

  4.490,00 ден 5.990,00 ден

  Електрична косилка BOSCH ARM 32

  5.199,00 ден 6.930,00 ден

  Електрична косилка BOSCH ARM 34

  9.450,00 ден 12.600,00 ден

  Електрична косилка BOSCH ARM 37

  11.240,00 ден 14.990,00 ден

  Професионален Перач BOSCH GHP 5-55

  29.350,00 ден

  Професионален Перач BOSCH GHP 5-65

  35.450,00 ден

  Професионален усисувач за мокро/суво усисување BOSCH GAS 15

  10.840,00 ден 13.550,00 ден

  BOSCH AMW 10 + AMW SG Моторна единица +додаток за тестер како основен модел

  8.550,00 ден 11.400,00 ден
  "Снага на мотор: 1.000 W Број на вртежи во празен од: 11.400 min-1

  AMW Тример додаток

  4.800,00 ден
  Пречник сечење: 36cm, Пречник конец 3,5мм, Тежина : 1,3 кг

  AMW Тример додаток жива ограда

  5.800,00 ден
  Должина на нож: 43cm, Растојание:15mm, Tежина: 2,3кг

  BOSCH Електрична пила AKE 30S

  5.590,00 ден 7.455,00 ден
  Снага на мотор: 1.800 W должина сечиво: 30 cm Брзина ланец: 9 m/s

  BOSCH Електрична пила AKE 35S

  6.890,00 ден 9.190,00 ден
  Снага на мотор: 1.800 W должина сечиво: 35 cm Брзина ланец: 9 m/s

  BOSCH Електрична пила AKE 40S

  7.790,00 ден 10.390,00 ден
  Снага на мотор: 1.800 W должина сечиво: 40 cm Брзина ланец: 9 m/s

  BOSCH Електрична косилка ROTAK 43

  16.400,00 ден 21.870,00 ден
  Снага на мотор (поwer drive): 1800 W ширина сечење: 43 cm Max вртежен момент 23 Nm

  BOSCH Отстранувач на мов - чешел за трева AWR 1100

  11.249,00 ден 14.990,00 ден
  Снага на мотор : 1100 W Работна ширина: 32 cm Систем 14 ротациони ножеви нерѓосувачки челик

  MTD КОСИЛКА ЕЛЕКТРИЧНА SMART 32E

  3.690,00 ден 4.390,00 ден

  MTD КОСИЛКА ЕЛЕКТРИЧНА SMART 38E

  5.179,00 ден

  MTD МОТОРЕН ТРИМЕР BC 52

  7.790,00 ден

  Батериски ножици за жива ограда BOSCH ISIO3

  5.250,00 ден 6.999,00 ден
  Li батерија 3,6 V, Растојание на нож 8 mm, Растојание на нож 8 mm

  Iskra HG53SMH-MA190 Бензиска косилка за трева

  26.900,00 ден
  Косилката Iskra HG53SMH-MA190 има 4-тактен мотор, капацитет на моторот од 189 cc, должина на сечење 53 см, погоден за тревни површини до 1.800 m².

  Villager Villi 1200p Електрична косилка за трева

  4.590,00 ден
  Villager електричните косилки, се наменети за оддржување тревници со мала површина (од 300 до 800 m2) Погодни се за користење во урбана средина. Тивки, компактни и лесни за складирање, изработени од квалитетен и долготраен материјал.

  Iskra HG6OT-B Мотокултиватор

  18.490,00 ден

  Косилка електричен тример ART 24 Combi

  3.860,00 ден 5.150,00 ден
  Моќност: 400 W Пречник на сечење: 27 cm Систем на сечење: автоматски Струна за сечење: 1,6 mm x 6 m

  Алати за во градина

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 299,00 ден Максимум: 35.450,00 ден
  ден.299 ден.35450