CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Готвачи на пареа

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP

  €14,65
  Боја: црна Моќност на грејачот: 320-380 W Капацитет до 7 јајца Одстранлив капак за лесно чистење

  Апарат за варење јајца Северин 3050

  €24,43
  Пластично куќиште Моќност: 400 W

  Готвачи на пареа

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €14,00 Максимум: €25,00
  14 25