CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Проектори и платна

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Drzac za PROEKTOR SBOX PM-18S

  1,590.00 ден

  Proekciono platno PSM-112 (200x200)

  5,100.00 ден

  Proekciono platno SBOX PSM-100r (180x180)

  3,990.00 ден
  Атрактивен и компактен екран за проекции, проекции во домот или канцеларијата. Механизмот на ролери со пружина и автоматска сопирачка овозможува лесно и тивко отстранување и намотување на екранот. Лесна инсталација на ѕидови.

  Проектори и платна

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1,590.00 ден Max: 5,290.00 ден
  ден.1590 ден.5290