CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Biser

  Велосипед 26" BI2601

  €138,53
  Велосипед 26" BI2601 -две бои : зелена и пoртокалoва. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.
  banner

  Велосипед 26" BI2601
  -две бои : зелена и пoртокалoва.
  -две кочници.
  -дупли алуминиумски бандаши.
  -18 брзини.

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Велосипед 26" BI2601
  -две бои : зелена и пoртокалoва.
  -две кочници.
  -дупли алуминиумски бандаши.
  -18 брзини.