Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Велосипеди

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  26" Shogun Men's Rock Mountain Model: 12640 (KENT12640)

  €265,53

  KENT 12677 LADIES SHOGUN TRAIL BLAZER MOUNTAIN BIKE, 26" (KENT12677)

  €222,98

  Детски велосипед 12 Inch Avigo Free 4 All (KENT31202)

  €133,66

  Детски велосипед 18" Kent Action Zone (KENT51804)

  €162,84

  Велосипед 24" Shogun Boy's Shockwave (KENT32414)

  €236,35
  Shogun Shockwave е атрактивен планински велосипед дизајниран за години на забава и удобност. Овој достапен, 21-брзински велосипед има уникатна челична рамка, индекс на пресврт, Shimano Rear Derailleur, линеарни влечни сопирачки и лежиште за седиште за брзо ослободување на седиштето за лесно прилагодување.

  Велосипед 700c Northwoods Men's Springdale Hybrid Bike (KENT92792)

  €312,39
  Дизајниран за рекреативна употреба и патување низ градот, Northwoods Springdale Hybrid Bicycle располага со рачно изработена, лесна алуминиумска рамка и гуми од 700c за удобно возење.

  Детски велосипед 20“ Boys Kent Stinger (KENT52062)

  €178,48

  Женски велосипед Shogun Girl's Shockwave

  €236,35
  Shogun Shockwave е атрактивен планински велосипед дизајниран за години на забава и удобност.

  20" Велосипед МAX РС-1 никел

  €84,92 €103,83

  24" Велосипед MAX Sport

  €99,59 €121,76
  Големина на тркала 24 Метален рам Дупли алуминиумски бандажи

  ВЕЛОСИПЕД МAX ИСТ КОСТ 3.0 20"

  €83,29 €130,24

  27,5" Велосипед МAX Кросс Форест 3.0 ЦРН ШИМАНО

  €164,96 €219,89

  Детски велосипед MAX Батерфлај 16"

  €51,18 €65,04

  Детски велосипед MAX ГТР 12"

  €46,94 €58,52

  Детски велосипед MAX ГТР 16"

  €52,49 €65,04

  HAMACHI Велосипед E-VIPER RAPTOR

  €880,20 €1059,50
  Боја : зелена Големина на тркало : 26” MTB рамен (платформа) педали Менувач: Shimano ALTUS 8sp, SL-M310

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 ALLOY MTB

  €169,73 €188,59
  Боја : црно / зелено-жолта Големина на тркало : 26” Големина на Рам : 18” Менувач : SHIMANO TZ – 21 брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER 29 XC

  €237,82 €268,79
  Боја : црно / зелена Големина на тркало : 29” Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO TOURNEY – 24 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER FS STEEL

  €167,82 €190,71
  Боја : црно / зелена Големина на тркало : 26” Гуми: 26 x 2.35 MTB гуми Менувач: SHIMANO TOURNEY – 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Lady MTB

  €96,01 €105,79
  Боја : црно / црвена Големина на рам : 18” Рам : челичен рам Менувач : SUNRUN 1500 – 21 брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER G12 BA 359-360

  €40,03
  Боја : сино / бела Величина: 12″ Велосипедот е без амортизери Велосипедот не содржи менувач за брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 ALLOY MTB

  €165,95 €188,59
  Боја : црно / сина Големина на тркало : 26” Големина на рам : 17” Менувач: 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER ROAD L700C ASSAULT

  €167,82 €190,71
  Боја : бело / сина Големина на тркало : 700 X 23 ” C Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO MF-TZ– 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER STEEL XM 26

  €167,82 €190,71
  Боја : бело / сина Големина на тркало : 700 X 23 ” C Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO MF-TZ– 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Super Classic 1

  €89,49 €97,64
  Боја : црно / црвена Големина на тркало : 26” Големина на рам : 18” Менувач: SUNRUN – 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Super Classic 2

  €89,49 €97,64
  Боја : црно / зелена Големина на тркало : 26” Големина на рам : 20” Менувач: SUNRUN – 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER XC 27,5

  €205,12 €233,09
  Боја: црно/црвен Димензија на тркало : 27.5” Величина на рам : 18″ (m) Менувач: SHIMANO – ALTUS index front 3 / 8-speed rear

  RIDER Велосипед бел LADY 28 bike

  €135,19 €153,61
  Велосипед 28 “ Боја: бела 6 брзина V-BRAVE кочници

  RIDER Велосипед црвен LADY 28 bike

  €135,13 €153,61
  Велосипед 28 “ Боја: црвена 6 брзина V-BRAVE кочници

  Детски трицикл бел

  €26,06

  Детски трицикл розев

  €26,06

  Детски велосипед MAX Urban Racer 12" 4.0

  €44,17 €55,26

  Детски велосипед MAX Urban Racer 16" 4.0

  €48,41 €60,15

  Детски велосипед Супер MAX Макс 16" 4.0

  €52,49 €61,78

  Велосипед Hamachi Viper Talon 26"

  €162,84 €177,51

  Велосипед BI2001

  €107,58
  -две бои:црвена и сина. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини

  Велосипер Rider 20'' BI2003

  €107,58
  две бои: розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед 24" BI2004

  €130,24
  Велосипед 24" BI2004 -две бои : Розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -6 брзини

  Велосипед 24" BI2605

  €113,94
  Велосипед 24" BI2605 -две бои: сина и розева. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед 26" BI2601

  €127,14
  Велосипед 26" BI2601 -две бои : зелена и пoртокалoва. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед MAX Сити Спринтер 4.0 26"

  €95,03 €118,83
  Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 26"

  Велосипед MAX Galactic 4.0 црн 26“ диск

  €109,86 €134,31
  Метален рам Дупли алуминиумски бандажи Предна диск и метална задна кочница V-brake

  Велосипед MAX Alpine 4.0 син 27.5“ диск

  €146,54 €195,44
  Алуминиумски рам Големина на рам: 19" Големина на тркала: 27,5"

  Велосипед MAX УРБАН 4.0 ЦРН 28" ИЛАИ

  €182,40 €228,04
  Алуминиумски рам Големина на рам: Големина на тркала: 28"

  Велосипеди

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €26,00 Максимум: €1060,00
  26 1060