CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Вградни фурни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Вградна фурна HBA 43T350

  €423,78 €515,90
  7 начини на греење Вовлечени копчиња Заклучување за заштита од деца Приклучна сила: 3.58 kW

  BOSCH Вградна фурна HBN 531S1F

  €332,50 €392,83
  8 начини на греење Вовлечени копчиња Заклучување за заштита од деца Приклучна сила: 3,65 kW

  BOSCH Вградна фурна HBN 531W1F

  €332,50 €392,83
  8 начини на греење Вовлечени копчиња Заклучување за заштита од деца Приклучна сила: 3,65 kW

  CANDY Вградна фурна FPE 602A/6X

  €162,98 €185,17
  4 начини на греење Вовлечени копчиња Аналоген програмски саат Приклучна сила: 2,1 kW

  ВГРАДНА РЕРНА BOSCH HBA74R252E

  €554,04

  ВГРАДНА РЕРНА MAX BO 3018 INOX

  €146,54 €195,44

  TESLA Vgradliva rerna BO600MB

  €162,84

  TESLA Vgradliva rerna BO900MX

  €244,34

  FURNA BEKO BIE 26302 X

  €203,59
  Фурна за вградување Мултифункционална

  FURNA BEKO BIM 25302 X

  €228,04
  Фурна за вградување Мултифункционална Енергетска класа:А

  FURNA BEKO BIM 25800 XMS

  €382,89
  Фурна за вградување Мултифункционална Енергетска класа:А Капацитет на фурната:71L

  Vgradna Elektricna Rerna KONCAR UPO 20 A IM

  €161,21
  Боја: црна/инокс Енергетска класа А 4 функции 3 години гаранција

  VGRADNA RERNA MAX BO3018 INOX

  €162,84
  Енергетска класа: А Инокс панел Иноксни копчиња: 2

  VOX VGRADNA RERNA EBB 2121 IX

  €170,99
  Капацитет:58Л Ширина 60 см Светлото во рерната

  Вградни фурни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €161,00 Максимум: €555,00
  161 555