Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Вградни плотни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Вградна плоча VOX EBX 200ЕIX

  €73,19

  Вградна плинска плоча VOX EBC 200 GB

  €118,83

  BOSCH Вградна плотна PBY 6C5B80Q

  €146,54 €168,38
  Комбинирана инокс плоча 3 плински полиња и 1 електрична плоча Термоелектричен осигурувач Палење со една рака

  BOSCH Вградна плотна PIB 375FB1E

  €354,85 €415,65
  Сензорско управување Дигитален дисплеј Сигурносен клуч за деца Сила 3,7kw

  BOSCH Вградна плотна PKF 375FP1E

  €293,24 €343,12
  Сензорско управување Дигитален дисплеј Сигурносен клуч за деца Сила 3,2 kw

  BOSCH Вградна плотна PKF 645B17E

  €293,24 €343,12
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6,6 kW 4 HighSpeed полиња за готвење Дигитален дисплеј

  BOSCH Вградна плотна PKF 645CA1E

  €220,54 €258,68
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6,6 kW 4 HighSpeed полиња за готвење Дугмиња за управување

  BOSCH Вградна плотна PKF 659C17E

  €292,10 €342,46
  Стаклокерамика со бела боја Приклучна сила : 6,6 kW 4 HighSpeed полиња за готвење Дугмиња за управување

  BOSCH Вградна плотна PKN 651FP1E

  €404,57 €474,33
  Заштита од деца Приклучна сила : 8,3 kW 4 полиња за готвење HighSpeed Дигитален дисплеј TopControl

  BOSCH Вградна плотна PSY 626B21E

  €415,65 €487,21
  3 Горилника +1 електрична плоча Палење со една рака Приклучна сила : 5,9 kW Странична мануелна контрола

  BOSCH Вградна плотна PUE 611BB2E

  €445,80 €523,23
  Индукциска плоча Без оквир Boost функција Приклучна сила: 4,6 kW

  BOSCH Вградна плотна PUE 645BF1E

  €445,80 €523,23
  Стаклокерамичка Приклучна сила: 3,7 kW 4 индукциски полиња за готвење Дигитален дисплеј TopControl

  BOSCH Вградни плотни PKE 645D17E

  €227,38 €266,50
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6,6 kW Дигитален дисплеј 4 HighSpeed полиња за готвење

  SAMSUNG Вградна плотна C 61R2AAST/BOL

  €244,48 €289,65
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6 kW 4 полиња за готвење Контрола на допир

  ВГРАДНА ПЛОЧА MAX BH 4000

  €170,99

  CANDY Вградна плотна CH 64C/2

  €162,98 €192,32
  Дигитални контролни типки Четири површини за кување Сигурносно заклучување за деца Приклучна сила : 5,3 kW

  ВГРАДНА ПЛОЧА VOX ЕBC 410 DB

  €175,88

  ВГРАДНА ПЛОЧА BOSCH PKN645BA1E

  €325,84
  Зони за товење предналево: Ø 180 mm, 2 kW; заден лев: Ø 170 mm, 2.6 kW; заден десен: Ø 145 mm, 1.2 kW; Предно десно: Ø 145 mm, 2,2 kW Прилагодување на моќност: 17 степени Дигитален дисплеј TopControl Рестарт функција Димензии (ШxД): 583 милиметри x 513 милиметри

  ВГРАДНА ПЛОЧА BOSCH PKN645D17

  €325,84

  Вградни плотни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €73,00 Максимум: €524,00
  73 524