CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Вградни плотни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Вградна плоча VOX EBX 200ЕIX

  $91.60

  Вградна плинска плоча VOX EBC 200 GB

  $138.52

  BOSCH Вградна плотна PKF 659C17E

  $428.20
  Стаклокерамика со бела боја Приклучна сила : 6,6 kW 4 HighSpeed полиња за готвење Дугмиња за управување

  BOSCH Вградни плотни PKE 645D17E

  $284.58
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6,6 kW Дигитален дисплеј 4 HighSpeed полиња за готвење

  ВГРАДНА ПЛОЧА MAX BH 4000

  $183.40 $214.00

  ВГРАДНА ПЛОЧА BOSCH PKN645D17

  $407.80

  GORENJE PLOTNA ECT 321 BCSC

  $275.60

  CANDY PLOTNA CH 64 C2

  $278.26
  Вградна стаклокерамичка плотна 60цм Контроли на допир

  TESLA Indukciska ploca 4 zoni HI6400MB

  $371.08
  Произведувач: TESLA Модел: HI6400MB Вид на плочата за готвење: Стаклокерамичка

  Вградни плотни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $91.00 Максимум: $429.00
  $91 $429