CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Вградни микробранови

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Микровална BFL 634GS1

  39.220,00 ден 45.999,00 ден
  Боја: Инокс Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  BOSCH Микровална BFL 634GB1

  39.220,00 ден 45.999,00 ден
  Боја: Црна Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  BOSCH Микровална BFL 634GW1

  39.220,00 ден 45.999,00 ден
  Боја: Бела Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  BOSCH Микровална HMT 84G654

  22.490,00 ден 26.350,00 ден
  Боја: Црна Врата: Стакло Волумен: 25 l Приклучна моќ: 90-1000 W

  BOSCH Микровална HMT 84M654

  19.990,00 ден 23.440,00 ден
  Боја: Црна Врата: Стакло Волумен: 25 l Приклучна моќ: 900 W

  Вградни микробранови

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 23.440,00 ден Максимум: 45.999,00 ден
  ден.23440 ден.45999