CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Вградни машини за садови

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Комплетно вградна машина за садови VOX GSI 4641

  €219,89 €252,49

  Вградна машина за садови VOX GSH 6641

  €244,34 €268,79

  KONCAR Машина за садови PP 60.IL5

  €260,80
  Енергетска класа А + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Машина за садови SMV 24AX00E

  €335,76 €393,64
  Енергетска класа А + Број на комплети : 12 Број на температури: 3 Број на програми : 4

  ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ BOSCH SMV46KX05E

  €554,04
  Енергетска класа: A++ Капацитет перење: 13 комплети Бучава : 44 dB (A) re 1 pW Програми: 6 EcoSilence Drive инвертер мотор Одложен старт: 1 - 24 h LED приказ за дозирање на солта LED приказ за дозирање на среството за сјај AquaStop систем

  КОМПЛЕТНО ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ VOX GSI 6541

  €228,04 €268,79

  Вградни машини за садови

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €252,00 Максимум: €555,00
  252 555