CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Вградни аспиратори

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Аспиратор DFL 064W50

  $184.82
  Влечна сила 400 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 3 брзини Боја : инокс

  АСПИРАТОР MAX 5262 ЦРН

  $77.32

  АСПИРАТОР MAX VERTIGO9 E HIP ANG 900 E

  $183.40 $277.24

  АСПИРАТОР MAX АРТ ДЕКО9 S 900

  $183.40 $265.18

  MAX Aspirator 3062 bel

  $79.36
  Мотор: 1 x 90W Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка

  TESLA Aspirator vgradliv bel DB600MW

  $92.62
  Тип Стандарден Боја Бела Број на брзини 3

  MAX Aspirator 3062 INOX

  $79.36

  ASPIRATOR MAKS VERTICAL 600 CRN

  $172.18

  Вградни аспиратори

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $77.00 Максимум: $278.00
  $77 $278