CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Вградна техника

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Аспиратор DFL 064W50

  $165.04 $193.60
  Влечна сила 400 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 3 брзини Боја : инокс

  BOSCH Микровална BFL 634GS1

  $800.09 $938.38
  Боја: Инокс Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  Вградна плоча VOX EBX 200ЕIX

  $85.48 $91.60

  BOSCH Микровална BFL 634GB1

  $800.09 $938.38
  Боја: Црна Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  АСПИРАТОР MAX 3062 БЕЛ

  $52.84 $61.00

  АСПИРАТОР MAX 3062 ИНОКС

  $56.92 $65.08

  АСПИРАТОР MAX VERTICAL 600 ЦРН, ANG 600 ЦРН

  $183.40 $265.00

  Вградна плинска плоча VOX EBC 200 GB

  $122.20 $138.52

  BOSCH Микровална BFL 634GW1

  $800.09 $938.38
  Боја: Бела Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  АСПИРАТОР MAX 5262 ЦРН

  $61.00 $77.32

  АСПИРАТОР MAX VERTIGO9 E HIP ANG 900 E

  $183.40 $277.24

  АСПИРАТОР MAX АРТ ДЕКО9 S 900

  $183.40 $265.18

  Вградна машина за садови VOX GSH 6641

  $305.80 $336.40

  BOSCH Микровална HMT 84G654

  $458.80 $537.54
  Боја: Црна Врата: Стакло Волумен: 25 l Приклучна моќ: 90-1000 W

  KONCAR Машина за садови PP 60.IL5

  $326.40
  Енергетска класа А + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Вградна фурна HBA 43T350

  $530.38 $645.66
  7 начини на греење Вовлечени копчиња Заклучување за заштита од деца Приклучна сила: 3.58 kW

  BOSCH Микровална HMT 84M654

  $407.80 $478.18
  Боја: Црна Врата: Стакло Волумен: 25 l Приклучна моќ: 900 W

  MAX Aspirator 3062 bel

  $61.00
  Мотор: 1 x 90W Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка

  Вграден комбиниран фрижидер - интегриран RCI4180AW

  $452.68
  Бруто капацитет: 286 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 54 × 177,5 × 54,5 cm

  Вграден комбиниран фрижидер - интегриран RKI5182E1

  $611.80
  Бруто капацитет: 263 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 55,5 × 177,2 × 54,5 cm

  Вграден Под пулт фрижидер - интегриран FIU6092AW

  $428.20
  Бруто капацитет: 96 l Тип на апарат: Под пулт интегриран Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 59,6 × 82 × 54,5 cm

  Вграден подпултен фрижидер - интегриран RBIU6092AW

  $418.00
  Бруто капацитет: 130 l Тип на апарат: Под пулт интегриран Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 59,6 × 82 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер - интегриран RBI4121AW

  $384.54
  Бруто капацитет: 205 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 122,5 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер - интегриран RBI4181E1

  $483.28
  Бруто капацитет: 288 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер - интегриран RI4091AW

  $269.08
  Бруто капацитет: 146 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 87,5 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер - интегриран RI4121AW

  $336.40
  Бруто капацитет: 214 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 122,5 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер - интегриран RI4181E1

  $469.00
  Бруто капацитет: 305 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер со горна комора - интегриран RFI4121AW

  $340.48
  Бруто капацитет: 195 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 122,5 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер со горна комора - интегриран RFI4151AW

  $354.76
  Бруто капацитет: 234 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 144,5 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер со горна комора - интегриран RFI4160AW

  $354.76
  Бруто капацитет: 264 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 54 × 157,5 × 54,5 cm

  TESLA Aspirator vgradliv inox DB600MX

  $81.40
  Тип Стандарден Боја Inox Број на брзини 3

  Вграден подпултен фрижидер - интегриран RIU6092AW

  $407.80
  Бруто капацитет: 144 l Тип на апарат: Под пулт интегриран Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 59,6 × 82 × 54,5 cm

  BOSCH Машина за садови SMV 24AX00E

  $420.22 $492.66
  Енергетска класа А + Број на комплети : 12 Број на температури: 3 Број на програми : 4

  TESLA Aspirator vgradliv bel DB600MW

  $71.20
  Тип Стандарден Боја Бела Број на брзини 3

  Вграден комбиниран фрижидер - интегриран NRKI2181E1

  $632.20
  Бруто капацитет: 269 l Тип на апарат: Вграден интегриран NoFrost DualAdvance Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm

  Вертикален замрзнувач за вградување FI4091AW

  $299.68
  Бруто капацитет: 103 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 87,5 × 54,5 cm

  Вертикален замрзнувач за вградување FNI5182A1

  $877.00
  Бруто капацитет: 235 l Тип на апарат: Вграден интегриран NoFrost Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 55,5 × 177,2 × 54,5 cm

  BOSCH Вградна плотна PKF 659C17E

  $428.20
  Стаклокерамика со бела боја Приклучна сила : 6,6 kW 4 HighSpeed полиња за готвење Дугмиња за управување

  TESLA Aspirator teskopski inox DT600MX

  $75.28
  Тип Телескопски (на извлекување) Боја Инокс Број на брзини 3

  VGRADEN FRIZIDER BEKO BCSA285 K2 S (CBI 7701)

  $367.00
  Комбиниран фрижидер за вградување Автоматско одмрзнување Енергетска класа:A+ Нето капацитет:271L

  TESLA Aspirator kaminski inox DC600MX

  $95.68
  Тип Камински Боја Инокс Број на брзини 3

  VOX Vgraden Frizidrer IKK 3400

  $387.40
  Енергетска класа: A+ Капацитет бруто: фрижидер/замрзнувач 181/75

  TESLA Aspirator dekorativen inox DD600MG

  $128.32
  Тип Декоративен Боја Инокс Број на брзини 3

  BOSCH Вградна фурна HBN 531S1F

  $416.14 $491.64
  8 начини на греење Вовлечени копчиња Заклучување за заштита од деца Приклучна сила: 3,65 kW

  BOSCH Вградна фурна HBN 531W1F

  $416.14 $491.64
  8 начини на греење Вовлечени копчиња Заклучување за заштита од деца Приклучна сила: 3,65 kW

  BOSCH Вградни плотни PKE 645D17E

  $284.58 $333.54
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6,6 kW Дигитален дисплеј 4 HighSpeed полиња за готвење

  ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ BOSCH SMV46KX05E

  $693.40
  Енергетска класа: A++ Капацитет перење: 13 комплети Бучава : 44 dB (A) re 1 pW Програми: 6 EcoSilence Drive инвертер мотор Одложен старт: 1 - 24 h LED приказ за дозирање на солта LED приказ за дозирање на среството за сјај AquaStop систем

  SAMSUNG Вградна плотна C 61R2AAST/BOL

  $305.98 $362.51
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6 kW 4 полиња за готвење Контрола на допир

  Вградна техника

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $60.00 Максимум: $939.00
  $60 $939