CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Бојлери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  KONCAR Бојлер за бања EGV 50.2 TI

  4.950,00 ден 5.560,00 ден
  Бела: боја Волумен: 50 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  KONCAR Бојлер за бања EGV 50.2 RI

  5.350,00 ден
  Бела: боја Волумен: 50 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  KONCAR Бојлер за бања EGVK 81.21 RLI

  7.190,00 ден
  Бела: боја Волумен: 80 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  KONCAR Кујнски бојлер EGV 5.2 R

  2.590,00 ден
  Бела: боја Волумен: 5 литри Висока монтажа 3 години гаранција

  KONCAR Кујнски бојлер EGV 5.2 RP

  2.590,00 ден
  Бела: боја Волумен: 5 литри Ниска монтажа 3 години гаранција

  KONCAR Boljer 10L EGV 10.2 RP

  2.960,00 ден
  Бела: боја Волумен: 10 литри Ниска монтажа 3 години гаранција

  KONCAR Boljer 80.2l RI 80L

  5.800,00 ден
  Бела: боја Волумен: 80 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  Бојлери

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.590,00 ден Максимум: 7.190,00 ден
  ден.2590 ден.7190