CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  banner
  Manufacturer: BOSCH

  Блендер Boш MSM66110I

  2,099.00 ден
  Боја: бела, Моќност: 600W, Брзини: 2, Снажен,тенок рачен миксер, Тивок мотор
  banner

  Моќност: 600W
  Брзини: 2
  Снажен,тенок рачен миксер
  Тивок мотор
  Турбо дугме за најголема снага
  Рачка од нерѓосивачки челик
  Нов нож со 4 острилки
  Рачка што се одвојува од блендерот за полесно чистење
  Чашка за мешање со мерач
  Боја: бела

  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *

  Моќност: 600W
  Брзини: 2
  Снажен,тенок рачен миксер
  Тивок мотор
  Турбо дугме за најголема снага
  Рачка од нерѓосивачки челик
  Нов нож со 4 острилки
  Рачка што се одвојува од блендерот за полесно чистење
  Чашка за мешање со мерач
  Боја: бела