CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SEVERIN

  БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ Severin 3737 СО ДОДАТОК ЗА СМУТИ

  €70,07
  Моќност: 500W Два сада за блендирање Стаклен сад за блендерање со капацитет од 1л Пластична чаша за блендирање со капацитет од 600мл Две брзини + пулс функција Чашата е со капак погодна за патување Може да се пере во машина за садови Изработена од Tritan (Bisphenol-A free) Безбедносен отвор Сечило од нерѓосувачки челик Со безбедносен прекинувач Кабел за складирање Нелизгачки ногарки
  banner

  Моќност: 500W
  Два сада за блендирање
  Стаклен сад за блендерање со капацитет од 1л
  Пластична чаша за блендирање со капацитет од 600мл
  Две брзини + пулс функција
  Чашата е со капак погодна за патување
  Може да се пере во машина за садови
  Изработена од Tritan (Bisphenol-A free)
  Безбедносен отвор
  Сечило од нерѓосувачки челик
  Со безбедносен прекинувач
  Кабел за складирање
  Нелизгачки ногарки

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност: 500W
  Два сада за блендирање
  Стаклен сад за блендерање со капацитет од 1л
  Пластична чаша за блендирање со капацитет од 600мл
  Две брзини + пулс функција
  Чашата е со капак погодна за патување
  Може да се пере во машина за садови
  Изработена од Tritan (Bisphenol-A free)
  Безбедносен отвор
  Сечило од нерѓосувачки челик
  Со безбедносен прекинувач
  Кабел за складирање
  Нелизгачки ногарки