CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: ADLER

  БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ ADLER АD 4054R

  €29,32
  banner

  Моќност: 250W
  Два сада за блендирање
  Капацитет на секој сад (чаша) поединачно 600мл
  Чашите се со капак погодни за патување
  Сечило од нерѓосувачки челик
  Со безбедносен прекинувач

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност: 250W
  Два сада за блендирање
  Капацитет на секој сад (чаша) поединачно 600мл
  Чашите се со капак погодни за патување
  Сечило од нерѓосувачки челик
  Со безбедносен прекинувач