CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SEVERIN

  Блендер сет Северин 3798

  €48,74
  Тип:БЛЕНДЕР СЕТ Моќност 600 W
  banner

  Тип:БЛЕНДЕР СЕТ
  Моќност 600 W
  Отстранлив додаток за блендирање
  Рачка за блендирање од нерѓосувачки челик
  Лесно чистење
  Максимални 13.000 вртежи во мин
  Контрола на брзината
  Додатоци: сецко, маталка, рачка за блендирање и чаша-мерилка

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Тип:БЛЕНДЕР СЕТ
  Моќност 600 W
  Отстранлив додаток за блендирање
  Рачка за блендирање од нерѓосувачки челик
  Лесно чистење
  Максимални 13.000 вртежи во мин
  Контрола на брзината
  Додатоци: сецко, маталка, рачка за блендирање и чаша-мерилка