CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Laica

  БЛЕНДЕР И СМУТИ LAICA BC1009

  €65,18
  €76,59
  banner

  "Блендер со 4 чаши со капачиња
  • за брзо подготвување здрава и хранлива храна за бебиња
  • Измешајте течност и свежо овошје за да подготвите здрави пијалоци за цело семејство
  • Благодарение на практичниот капак со рачка и отвор за пиење, чашата е погодна за носење
  • Работи веднаш со пулсна функција
  ДИМЕНЗИИ: 19,3 х 13,2 х 13,2 см
  ТЕЖИНА: 1,35 кг
  КОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОД
  1 блендер, 3- 170 мл чаши, шише 1- 400 ml, 4 капаци со рачка и отвор за пиење, 1 упатство за употреба
  МОЌНОСТ: AC 230V 50Hz - 300 W
  МАТЕРИЈАЛ
  Чаши и шише од ТРИТАН, АБС капаци, ПЕ капаци и силиконски затварачи, ножеви од не'рѓосувачки челик
  "

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  "Блендер со 4 чаши со капачиња
  • за брзо подготвување здрава и хранлива храна за бебиња
  • Измешајте течност и свежо овошје за да подготвите здрави пијалоци за цело семејство
  • Благодарение на практичниот капак со рачка и отвор за пиење, чашата е погодна за носење
  • Работи веднаш со пулсна функција
  ДИМЕНЗИИ: 19,3 х 13,2 х 13,2 см
  ТЕЖИНА: 1,35 кг
  КОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОД
  1 блендер, 3- 170 мл чаши, шише 1- 400 ml, 4 капаци со рачка и отвор за пиење, 1 упатство за употреба
  МОЌНОСТ: AC 230V 50Hz - 300 W
  МАТЕРИЈАЛ
  Чаши и шише од ТРИТАН, АБС капаци, ПЕ капаци и силиконски затварачи, ножеви од не'рѓосувачки челик
  "