CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Блендери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Рачен блендер Адлер АД 4602

  1.059,00 ден

  Рачен блендер Адлер АД 4610 Г

  889,00 ден
  Боја: зелена, Моќност: 200W, Отстранлив додаток за блендирање

  Миксер Bosch MFQ 36440 S

  2.690,00 ден
  Моќност:450W, Брзини:5, Блендер од температурно отпорна пластика

  Рачен блендер Bosch MSM 14000

  1.060,00 ден
  Приклучна сила: 400 W, Ергономски обликуван дводелен штапен миксер, Променлива нога за мешање

  Рачен Блендер Сет Bosch MSM 14200

  1.890,00 ден
  Моќност: 400W, Додаток сецко, Сад за мешање со капак

  Блендер Bosch MMB 21P0R

  4.190,00 ден
  МОЌНОСТ: 500 W, 2 БРЗИНИ, ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 90,0 cm, ДИМЕНЗИИ: 419 x 196 x 237 mm

  Блендер - Смути Bosch MMBM7G3M

  4.650,00 ден
  Моќност: 350W, Брзини: 2 Сите пластики кои се во контакт со храната не содржат бисфенол А (BPA free) Делови кои можат да се мијат во машина за миење садови: стаклен бокал, капак, додатоци

  Блендер Boш MSM66110I

  2.099,00 ден
  Боја: бела, Моќност: 600W, Брзини: 2, Снажен,тенок рачен миксер, Тивок мотор

  Рачен блендер Северин 3795

  2.099,00 ден
  Тип:БЛЕНДЕР РАЧЕН Моќност 600 W

  Блендер сет Северин 3798

  2.990,00 ден
  Тип:БЛЕНДЕР СЕТ Моќност 600 W

  РАЧЕН БЛЕНДЕР СЕТ Bosch MSM6B500

  2.290,00 ден
  Моќност 350 W Отстранлив додаток за блендирање

  Iskra HB 01 Рачен стапен блендер

  899,00 ден

  Iskra HB 02 S Рачен стапен блендер

  1.350,00 ден

  Philips Блендер HR2052/90

  2.200,00 ден

  БЛЕНДЕР И СМУТИ LAICA BC1009

  3.999,00 ден 4.699,00 ден

  БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ ADLER АD 4054R

  1.799,00 ден

  БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ Severin 3737 СО ДОДАТОК ЗА СМУТИ

  4.299,00 ден
  Моќност: 500W Два сада за блендирање Стаклен сад за блендерање со капацитет од 1л Пластична чаша за блендирање со капацитет од 600мл Две брзини + пулс функција Чашата е со капак погодна за патување Може да се пере во машина за садови Изработена од Tritan (Bisphenol-A free) Безбедносен отвор Сечило од нерѓосувачки челик Со безбедносен прекинувач Кабел за складирање Нелизгачки ногарки

  Iskra HB 01 СЕТ Рачен стапен блендер-пасатор

  1.699,00 ден

  Iskra HB 08 Рачен стапен блендер-пасатор

  1.699,00 ден

  Iskra SW-218-LI Рачен стапен блендер

  799,00 ден

  Iskra SW-288 Рачен стапен блендер

  1.250,00 ден

  ISKRA HB-01S 200W Racen Stapen Blender

  2.590,00 ден

  Aparat za pravenje pena BOMANN MS 344 CB

  300,00 ден
  Маталка за пена од инокс Вкусна густа пена за неколку секунди Енергија : 2 батерии АА Лесен за чистење

  RACEN BLENDER BEKO HBA 6700 W

  3.890,00 ден
  Рачен блендер Моќност:700W Турбо функција

  BLENDER SEVERIN 3707

  2.720,00 ден
  Моќност:500 W Капацитет на блендерот: 1литар Куќиште од нерѓосувачки челик

  BLENDER RACEN ADLER AD 4610 R

  1.290,00 ден
  Тип:БЛЕНДЕР РАЧЕН Моќност 200 W

  BLENDER stoecki ADLER AD 4054 R

  2.590,00 ден
  Моќност: 250W Два сада за блендирање

  ELECTROLUX blender ESB2350 bel

  4.150,00 ден
  Electrolux ESB2350 • Блендер • бела боја

  ELECTROLUX blender ESB2500 smoothie

  3.500,00 ден
  Elextrolux ESB2500 • Блендер за правење SMOOTHIE • сребрена боја

  PHILIPS HR1600/00 stap~est blender bel 550W

  2.470,00 ден
  • Стапчест Блендер • Боја бела • 550W

  PHILIPS HR2100/00 blender bel 400W kapacitet na sad 1,5L

  3.590,00 ден
  • Блендер • 400W • Боја Бела

  ELECTROLUX blender ESB2300 crn

  4.150,00 ден
  Лесен и компактен блендер, 450W, сечива на одвојување,пулс функција, стакло сад 1,5l,поклопец со отвор и дозер, црна боја.

  Blender HOME BL-7501W

  3.610,00 ден
  Елегантниот дизајн на бледдерот на Home Electronics е првото нешто што ќе го приметите. Но, исклучителната практичност му ја обезбедуваат рачката за лесно пренесеување, отворот за дополна на намирници во тек на работата, гумените вакуум ножички за стабилност и дозерот. Силниот мотор и четирикракото сечиво лесно излегуваат на крај со секој рецепт. Во зависност дали спремате чорба или кршите лед, ќе употребите една од двете расположиви брзини или пулсната опција за блендирање. Со цел за лесно одржување, Home Electronics овозможиле оддвојување на ножот од стаклениот бокал, па така оддвоени можете да ги исперете во машината за садови. Пластичните делови на ножот кои се во допир со храна не содржат бисфенол А, органско соединение кое се смета за штетно по здравјето.

  Nutri blender HOME NB-10001W

  6.260,00 ден
  Овој извонреден апарат не дозволува изговори за недоволно внесување витамини и минерали. Со специјалниот нож со 6 сечила, НУТРИ БЛЕНДЕР лесно ги обработува избраните намирници, извлекувајќи од нив максимална нутритивна вредност. Комбинациите на разно овошје или зеленчук со додатоци од јаткасти плодови, понекоја лисна билка или разни семки, ќе му ја обезбедат на вашиот организам потребната енергија и ќе го бранат од нападите на вирусите. Децата ќе уживаат дури и во оние намирници кои нерадо ги конзумираат, а возрасните можат значително да ги унапредат изгледот и здравјето, на едноставен начин и со уживање во убавите вкусови.

  Nutri blender SENCOR SNB 4301 RD

  5.450,00 ден
  Боја: црвена Моќност на моторот (max): 1000 W Тивка работа (SilentPower) Волумен на садот: 0,5 l

  ISKRA Smoothie mejker HY-1302 Bel Smoothie maker 300W/0.6L

  2.150,00 ден
  "напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Моќност: 200-300 W волумен на контејнер: 0.6L

  ISKRA Blender HB-01 Silver

  2.590,00 ден
  · 2 брзини · Нож од нерѓосувачки челик · Ергономски дизајн · Димензии (mm): 400 x 103 x 103

  Blender SENCOR SBL 3272 RD

  3.630,00 ден
  Боја: црвена Моќност на моторот (max): 250 W Број на брзини за лесно ракување: 2 Волумен на садот: 0.8 l

  Blender SENCOR SBL 4370

  3.630,00 ден
  Боја: бело/ кафена Моќност на моторот (max): 500 W Број на брзини за лесно ракување: 2 Волумен на садот: 1,5 l

  Blender SENCOR SBL 4371

  3.890,00 ден
  Боја: инокс Моќност на моторот (max): 600 W Број на брзини за лесно ракување: 2 Волумен на садот: 1.5

  Blender 1000w SENCOR SNB 4302 SS

  5.580,00 ден
  Боја: инокс Моќност на моторот (max): 1000 W Тивка работа (SilentPower) Волумен на садот: 2 сада(1 л + 0,8 л)

  BLender SENCOR SNB 4303 BK

  5.580,00 ден
  Боја: црна Моќност на моторот (max): 1000 W Тивка работа (SilentPower) Волумен на садот: 2 сада(1 л + 0,8 л)

  Blender 1000w SENCOR SNB 4300 WH

  5.580,00 ден
  Боја: бела Моќност на моторот (max): 1000 W Тивка работа (SilentPower) Волумен на садот: 2 сада(1 л + 0,8 л)

  RACEN BLENDER VIVAX SB-250SS

  1.300,00 ден
  Моќност: 250 W Оштрица од нерѓосувачки челик Одвојлива дршка 2 брзини Bоја: црно/сребрена

  Smuti SENCOR SBL 2208 RS

  2.590,00 ден
  616263646566 Боја: бела / розева Моќност на моторот (max): 300 W Тивка работа (SilentPower) 2 сада со волумен : 0,6л и 0,3л

  GORENJE Blender B 600 BG

  4.800,00 ден
  Моќност на моторот (max): 600 W AC мотор за сигурно работење Тивка работа (SilentPower) Лесно чистење

  Блендери

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 300,00 ден Максимум: 6.260,00 ден
  ден.300 ден.6260