CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Бела техника

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Аспиратор DFL 064W50

  9.060,00 ден
  Влечна сила 400 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 3 брзини Боја : инокс

  BOSCH Аспиратор DWW 06W650

  10.650,00 ден 12.480,00 ден
  Влечна сила 650 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 3 брзини Боја : инокс

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 420

  5.220,00 ден
  Боја: Бела Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  DAIKIN WiFi MODUL za KLIMI 5KW-BRP069A42

  2.200,00 ден

  ELECTROLUX vrekicki 4kom. E201B

  500,00 ден

  EVEREST USB FAN EFN-482-black

  350,00 ден

  KONCAR Бојлер за бања EGV 50.2 TI

  4.950,00 ден 5.560,00 ден
  Бела: боја Волумен: 50 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  TESLA WI-FI DONGLE

  1.500,00 ден

  Вградна плоча VOX EBX 200ЕIX

  4.490,00 ден

  Витрина за вино XWC660E

  54.990,00 ден
  Бруто капацитет: 156 l Тип на апарат: Подпултен Димензии (ШxВxД): 60 × 87 × 60 cm

  КАМИН НА ПЕЛЕТИ БЛИСТ ОПТИМА 8 Црвена

  39.990,00 ден 44.990,00 ден
  Воздушна печка Димензии: 515x565x1130 mm Тежина нето/бруто: 120/140 кг Капацитет на резервоарот за пелет: 23 кг

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ЖАР БЕЖ

  9.490,00 ден
  Трајно жаречки камин Моќност: 7-8 KW Лиена врата и плотна Димензии на каминот во мм: 400х470х930 Тежина на каминот: 60 kg

  BOSCH Машина за перење и сушење WVG 30441EU

  59.990,00 ден
  Енергетска класа А Капацитет на перење: 8 кг Капацитет на сушење: 5 кг Број на вртежи на центрифугата: 1500 rpm

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 450

  5.990,00 ден
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 1.270 W

  DYNAMIC Калорифер 2586

  660,00 ден 750,00 ден

  GORENJE NRS9181CXB Side - by - side самостоен комбиниран фрижидер

  75.990,00 ден
  Бруто капацитет: 608 l Тип на апарат: Самостоен Total NoFrost Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 90,6 × 177 × 75,9 cm

  GORENJE Side - by - side самостоен комбиниран фрижидер NRS9181CX

  73.990,00 ден
  Бруто капацитет: 608 l Тип на апарат: Самостоен Total NoFrost Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 90,6 × 177 × 75,9 cm

  KAPPA Аспиратор ONDA CK12N-60X

  4.560,00 ден 5.190,00 ден
  Влечна сила 500 m3/h Копче со 3 брзини Боја : инокс Широчина 60 см

  TESLA klima ured TC32H3-12410B-3.5KW

  13.990,00 ден

  Вградна плинска плоча VOX EBC 200 GB

  6.790,00 ден

  ПЕЧКА ЗА ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ НА ПЕЛЕТИ БЛИСТ САХАРА 2 1 БЕЖ

  69.990,00 ден 79.990,00 ден
  Печка со котел за парно греење Капацитет на котелот за вода: 35 л Капацитет на резервоарот за пелети: 45 кг Вкупна влезна моќност: (мин/макс): 6,76 KW/23,03 KW Номинална излезна моќност: (мин/макс.): 6,26 KW/20,62 KW Моќност на греење на водата (мин./макс.): 4.82 KW / 15.88 KW Моќност на греење (зрачење) на самиот камин: (мин/макс.): 1,44 KW/4,74 KW Потрошувачка на пелети: (мин / макс): 1,39 kg / h / 4,75 kg / h Загревање на површина:[m3]: 285 - 350 Загревање на површина: [m2]:110-140

  ПЕЧКА ЗА ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ НА ПЕЛЕТИ БЛИСТ САХАРА 2 1 Црвена - copy

  69.990,00 ден 79.990,00 ден
  Печка со котел за парно греење Капацитет на котелот за вода: 35 л Капацитет на резервоарот за пелети: 45 кг Вкупна влезна моќност: (мин/макс): 6,76 KW/23,03 KW Номинална излезна моќност: (мин/макс.): 6,26 KW/20,62 KW Моќност на греење на водата (мин./макс.): 4.82 KW / 15.88 KW Моќност на греење (зрачење) на самиот камин: (мин/макс.): 1,44 KW/4,74 KW Потрошувачка на пелети: (мин / макс): 1,39 kg / h / 4,75 kg / h Загревање на површина:[m3]: 285 - 350 Загревање на површина: [m2]:110-140

  ПЛАФОНСКИ ВЕНТИЛАТОР EMIDE EM4261

  7.450,00 ден 8.999,00 ден

  Фрижидер Vox KS 1200

  7.490,00 ден

  Хоризонтален замрзнувач FH130W

  12.490,00 ден
  Бруто капацитет: 130 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 50 × 85 × 70 cm

  Хоризонтален замрзнувач FH210W

  14.590,00 ден
  Бруто капацитет: 210 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 80 × 85 × 70 cm

  Хоризонтален замрзнувач FH330W

  15.790,00 ден
  Бруто капацитет: 325 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 110 × 85 × 70 cm

  Хоризонтален замрзнувач FH400W

  16.790,00 ден
  Бруто капацитет: 400 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 130 × 85 × 70 cm

  BOSCH Микробранова HMT 75 G 451

  9.350,00 ден
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  ISKRA VENTILATOR WT-SF 001B

  2.190,00 ден

  TESLA FRIZIDER SIDE BY SIDE IN

  37.090,00 ден
  Произведувач TESLA Модел RB 5100 FHX Енергетска класа A+ Висина 190 - 200 cm

  Verso Камин на пелети VPBS10

  43.380,00 ден 48.200,00 ден
  Јачина: 10 kw Боја: Бордо Димензии [WxHxD] 1015 x 475 x 540 mm Тежина: 82 кг

  АСПИРАТОР MAX 5262 ЦРН

  3.790,00 ден

  АСПИРАТОР MAX VERTIGO9 E HIP ANG 900 E

  8.990,00 ден 13.590,00 ден

  АСПИРАТОР MAX АРТ ДЕКО9 S 900

  8.990,00 ден 12.999,00 ден

  Вградна машина за садови VOX GSH 6641

  16.490,00 ден

  Фрижидер VOX KS 2800 W (Бел)

  11.990,00 ден

  BOSCH Микробранова HMT 84 M451

  10.570,00 ден
  Боја: Инокс Волумен: 25 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  KONCAR Машина за садови PP 60.IL5

  16.000,00 ден
  Енергетска класа А + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  TESLA klima ured TC51H3-18410B-5,5KW

  23.990,00 ден

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ Б2

  8.790,00 ден
  Трајна печка на жар Димензии: 460x400x860 мм Нето тежина: 68 кг Тежина на глинени тули: 28 кг Тежина на леано железо: 3 кг Сила: 8-9 KW

  Фрижидер VOX KS 2800 S (Сив)

  12.990,00 ден

  BOSCH Вградна фурна HBA 43T350

  25.990,00 ден
  7 начини на греење Вовлечени копчиња Заклучување за заштита од деца Приклучна сила: 3.58 kW

  GORENJE Фрижидер со една врата R 6191DW

  22.990,00 ден
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Приклучна моќ: 60 W Бучност: 38 dB(A)

  Iskra X-190 Плински пламеник

  899,00 ден
  Плински пламеник со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен

  KONCAR Машина за садови PP 45.SLC6

  12.820,00 ден 15.990,00 ден
  Енергетска класа А Број на комплети : 10 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  MAX Aspirator 3062 bel

  2.990,00 ден
  Мотор: 1 x 90W Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка

  Бела техника

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 350,00 ден Максимум: 79.990,00 ден
  ден.350 ден.79990