CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Бела техника

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Аспиратор DFL 064W50

  8.090,00 ден 9.490,00 ден
  Влечна сила 400 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 3 брзини Боја : инокс

  BOSCH Аспиратор DWW 06W650

  10.650,00 ден 12.480,00 ден
  Влечна сила 650 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 3 брзини Боја : инокс

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 420

  5.220,00 ден 6.120,00 ден
  Боја: Бела Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  BOSCH Микровална BFL 634GS1

  39.220,00 ден 45.999,00 ден
  Боја: Инокс Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  DAIKIN WiFi MODUL za KLIMI 5KW-BRP069A42

  3.600,00 ден

  ELECTROLUX vrekicki 4kom. E201B

  500,00 ден

  EVEREST USB FAN EFN-482-black

  350,00 ден

  Iskra OR-201 плинско решо

  1.790,00 ден
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  KONCAR Бојлер за бања EGV 50.2 TI

  4.950,00 ден 5.560,00 ден
  Бела: боја Волумен: 50 литри Монтажа: на зид 3 години гаранција

  TESLA WI-FI DONGLE

  1.500,00 ден

  Вграден фрижидер - интегриран RBI4061AW

  11.990,00 ден
  Бруто капацитет: 90 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 57,5 × 54,5 cm

  Вградна плоча VOX EBX 200ЕIX

  4.190,00 ден 4.490,00 ден

  Витрина за вино XWC660E

  54.990,00 ден
  Бруто капацитет: 156 l Тип на апарат: Подпултен Димензии (ШxВxД): 60 × 87 × 60 cm

  Замрзнувач VOX VF 1200

  9.490,00 ден

  КАМИН НА ПЕЛЕТИ БЛИСТ ОПТИМА 8 БЕЖ

  35.990,00 ден 44.990,00 ден
  Воздушна печка Димензии: 515x565x1130 mm Тежина нето/бруто: 120/140 кг Капацитет на резервоарот за пелет: 23 кг

  КАМИН НА ПЕЛЕТИ БЛИСТ ОПТИМА 8 Црвена

  35.990,00 ден 44.990,00 ден
  Воздушна печка Димензии: 515x565x1130 mm Тежина нето/бруто: 120/140 кг Капацитет на резервоарот за пелет: 23 кг

  Керамички калорифер MAX КФ 603

  999,00 ден 1.199,00 ден
  2 нивоа на моќност: 750W/ 1500W; Прилагодлив термостат;

  ПЕЧКА ЗА ЕТАЖНО ГРЕЕЊЕ БЛИСТ БРМ Е СИВ

  23.490,00 ден 24.990,00 ден
  Челична врата и плотна; Моќност: 24kW; Капацитет на котелот: 26 литри; Нето тежина: 150кг; Димензии: 570x570x1030 мм; Димензии на рерната: 430x300x230 мм

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ЖАР БЕЖ

  9.990,00 ден 10.890,00 ден
  Трајно жаречки камин Моќност: 7-8 KW Лиена врата и плотна Димензии на каминот во мм: 400х470х930 Тежина на каминот: 60 kg

  BOSCH Машина за перење и сушење WVG 30441EU

  59.990,00 ден 70.300,00 ден
  Енергетска класа А Капацитет на перење: 8 кг Капацитет на сушење: 5 кг Број на вртежи на центрифугата: 1500 rpm

  BOSCH Машина за сушење WTH 83000BY

  30.600,00 ден 35.870,00 ден
  Енергетска класа: А+ Капацитет: 7 кг Програми: 15 Одложен старт: 24h

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 450

  5.990,00 ден 7.080,00 ден
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 1.270 W

  BOSCH Микровална BFL 634GB1

  39.220,00 ден 45.999,00 ден
  Боја: Црна Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  DYNAMIC Калорифер 2586

  660,00 ден 750,00 ден

  KAPPA Аспиратор ONDA CK12N-60X

  4.560,00 ден 5.190,00 ден
  Влечна сила 500 m3/h Копче со 3 брзини Боја : инокс Широчина 60 см

  Side - by - side самостоен комбиниран фрижидер NRS9181CX

  73.990,00 ден
  Бруто капацитет: 608 l Тип на апарат: Самостоен Total NoFrost Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 90,6 × 177 × 75,9 cm

  Side - by - side самостоен комбиниран фрижидер NRS9181CXB

  75.990,00 ден
  Бруто капацитет: 608 l Тип на апарат: Самостоен Total NoFrost Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 90,6 × 177 × 75,9 cm

  TESLA klima ured TC32H3-12410B-3.5KW

  13.990,00 ден

  АСПИРАТОР MAX 3062 БЕЛ

  2.590,00 ден 2.990,00 ден

  АСПИРАТОР MAX 3062 ИНОКС

  2.790,00 ден 3.190,00 ден

  АСПИРАТОР MAX VERTICAL 600 ЦРН, ANG 600 ЦРН

  8.990,00 ден 12.990,00 ден

  Вградна плинска плоча VOX EBC 200 GB

  5.990,00 ден 6.790,00 ден

  ПЕЧКА ЗА ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ НА ПЕЛЕТИ БЛИСТ САХАРА 2 1 БЕЖ

  63.990,00 ден 79.990,00 ден
  Печка со котел за парно греење Капацитет на котелот за вода: 35 л Капацитет на резервоарот за пелети: 45 кг Вкупна влезна моќност: (мин/макс): 6,76 KW/23,03 KW Номинална излезна моќност: (мин/макс.): 6,26 KW/20,62 KW Моќност на греење на водата (мин./макс.): 4.82 KW / 15.88 KW Моќност на греење (зрачење) на самиот камин: (мин/макс.): 1,44 KW/4,74 KW Потрошувачка на пелети: (мин / макс): 1,39 kg / h / 4,75 kg / h Загревање на површина:[m3]: 285 - 350 Загревање на површина: [m2]:110-140

  ПЕЧКА ЗА ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ НА ПЕЛЕТИ БЛИСТ САХАРА 2 1 Црвена - copy

  63.990,00 ден 79.990,00 ден
  Печка со котел за парно греење Капацитет на котелот за вода: 35 л Капацитет на резервоарот за пелети: 45 кг Вкупна влезна моќност: (мин/макс): 6,76 KW/23,03 KW Номинална излезна моќност: (мин/макс.): 6,26 KW/20,62 KW Моќност на греење на водата (мин./макс.): 4.82 KW / 15.88 KW Моќност на греење (зрачење) на самиот камин: (мин/макс.): 1,44 KW/4,74 KW Потрошувачка на пелети: (мин / макс): 1,39 kg / h / 4,75 kg / h Загревање на површина:[m3]: 285 - 350 Загревање на површина: [m2]:110-140

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ Б1 ЕКО

  5.990,00 ден 6.790,00 ден
  Трајно жаречки камин Моќност: 8KW Димензии на ложиште во мм 390х260х390 Димензии на каминот во мм: 465x790x390 Tежина на каминот:54 kg

  ПЛАФОНСКИ ВЕНТИЛАТОР EMIDE EM4261

  7.450,00 ден 8.999,00 ден

  Фрижидер Vox KS 1200

  6.790,00 ден 7.490,00 ден

  Хоризонтален замрзнувач FH130W

  12.490,00 ден
  Бруто капацитет: 130 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 50 × 85 × 70 cm

  Хоризонтален замрзнувач FH210W

  14.590,00 ден
  Бруто капацитет: 210 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 80 × 85 × 70 cm

  Хоризонтален замрзнувач FH330W

  15.790,00 ден
  Бруто капацитет: 325 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 110 × 85 × 70 cm

  Хоризонтален замрзнувач FH400W

  16.790,00 ден
  Бруто капацитет: 400 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 130 × 85 × 70 cm

  BOSCH Микробранова HMT 75 G 451

  9.350,00 ден 10.990,00 ден
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  BOSCH Микровална BFL 634GW1

  39.220,00 ден 45.999,00 ден
  Боја: Бела Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  ISKRA VENTILATOR WT-SF 001B

  1.861,00 ден

  KAPPA Аспиратор SLIMLUX CA30-60XG

  2.990,00 ден 3.890,00 ден
  Влечна сила 500 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 2 брзини Боја : инокс

  TESLA FRIZIDER SIDE BY SIDE IN

  37.090,00 ден
  Произведувач TESLA Модел RB 5100 FHX Енергетска класа A+ Висина 190 - 200 cm

  Verso Камин на пелети VPBS10

  43.380,00 ден 48.200,00 ден
  Јачина: 10 kw Боја: Бордо Димензии [WxHxD] 1015 x 475 x 540 mm Тежина: 82 кг

  АСПИРАТОР MAX 5262 ЦРН

  2.990,00 ден 3.790,00 ден

  Бела техника

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 350,00 ден Максимум: 79.990,00 ден
  ден.350 ден.79990