CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Батериски правосмукалки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ELECTROLUX ra~na pravosmukalka ZB5003W

  $50.98
  Рачна правосмукалка на батерии,суво усисавање,LED индикатор за колку е полна батеријата,NiMH батерија 3.6V, без вреќичка,времето на користење 10 мин,време на полнење 16 часа,краток наставок на извлекување,четка за прашина,меки тркалaца,бела боја.

  PHILIPS FC6142/01 Ra~na pravosmukalka sino-bela suvo i mokro ~istewe

  $85.66
  • Рачна правосмукалка • Боја Сино Бела • Суво и мокро чистење

  Pravosmukalka NA BATERII SENCOR SVC 190W

  $33.86
  Боја: бела Непрекинато работење: 15 мин Филтер што може да се мие Ниво на бучава 80 dB

  Pravosmukalka racna MAKS SC 1001

  $38.56

  Pravosmukalka NA BATERII SENCOR SVC 190B

  $33.86
  Боја: црна Непрекинато работење: 15 мин Филтер што може да се мие Ниво на бучава 80 dB

  Батериски правосмукалки

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $33.00 Максимум: $86.00
  $33 $86