Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Аспиратори

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Аспиратор DWW 06W650

  €173,60 €203,42
  Влечна сила 650 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 3 брзини Боја : инокс

  KAPPA Аспиратор ONDA CK12N-60X

  €74,33 €84,60
  Влечна сила 500 m3/h Копче со 3 брзини Боја : инокс Широчина 60 см

  BOSCH Правосмукалка BGL 2UB110

  €71,56 €84,60
  Боја: пастелно сина Енергетска класа : А Приклучна сила: 2200 W Волумен на вреќичката: 3,5 l

  KAPPA Аспиратор SLIMLUX CA30-60XG

  €48,74 €63,41
  Влечна сила 500 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 2 брзини Боја : инокс

  Аспиратори

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €63,00 Максимум: €204,00
  63 204