CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SEVERIN

  Апарат за сушење овошје Северин 2940

  $75.46
  Моќност:250 W Може да се суши: овошје, зеленчук и билки
  banner

  Моќност:250 W
  Може да се суши: овошје, зеленчук и билки
  Апаратот има 5 решетки кои може да се користат одеднаш или одделно (2,3..)
  Решетките се со два вида подесување на височина
  Дијаметар на решетка: 31см
  Максималната температура: 85 ° C (долу) и 70 ° C (одозгора)
  Пластично куќиште
  Решетките се со два вида подесување на височина
  Мотор со вентилатор
  On/Off копче 
  Пилот светло
  Транспарентен капак

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност:250 W
  Може да се суши: овошје, зеленчук и билки
  Апаратот има 5 решетки кои може да се користат одеднаш или одделно (2,3..)
  Решетките се со два вида подесување на височина
  Дијаметар на решетка: 31см
  Максималната температура: 85 ° C (долу) и 70 ° C (одозгора)
  Пластично куќиште
  Решетките се со два вида подесување на височина
  Мотор со вентилатор
  On/Off копче 
  Пилот светло
  Транспарентен капак