CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SEVERIN

  Апарат за палачинки Северин 2198

  €39,10
  Моќност:1000 W Високо квалитетно пластично куќиште
  banner

  Моќност:1000 W
  Високо квалитетно пластично куќиште
  non-stik обложена тава приближно 30 см
  Променлив термостат
  on/off свич
  Пилот светло
  Индикатор подготвен за употреба
  Кабел за складирање
  Гумени ногарки
  Димензии (ШxВxД):350mm x 80mm x 315mm

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност:1000 W
  Високо квалитетно пластично куќиште
  non-stik обложена тава приближно 30 см
  Променлив термостат
  on/off свич
  Пилот светло
  Индикатор подготвен за употреба
  Кабел за складирање
  Гумени ногарки
  Димензии (ШxВxД):350mm x 80mm x 315mm