CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Апарати за лична нега

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ECG Фен VV 112

  $17.34 $22.64

  SENCOR Апарат за шишање SHP 431 BL

  $13.87 $16.32

  SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

  $12.65 $14.89
  Боја: Црна/Виолетова 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување

  Депилатор Philips HP6420/00

  $38.74
  Депилатор Боја Бела 2 брзини

  СЕТ ЗА МАНИКИР LAICA PC3004

  $30.58 $40.78

  ECG Фен VV 116

  $21.83 $26.93

  SENCOR Фигаро за коса SHS 7780

  $26.50 $30.40

  КОЗМЕТИЧКО ОГЛЕДАЛО ADLER AD 2159

  $23.44
  Дијаметар: 15см Напојување: 4 x LR03 (AAA) Зголемување х3 Прилагодлив агол Хромирано куќиште Идеалено за шминка, третмани за нега во домот и при патување Целосно LED осветлување на лицето и вратот

  SENCOR Фен SHD 40 B

  $12.04 $16.32

  HOME electronics Фен за коса HD-22001G

  $20.38 $28.36
  Со моќ од 2200W, две брзини на работа, три различни температури и удар со ладен воздух за фиксирање на фризура, со фенирањето секогаш се постигнува саканиот ефект. Turmaline ionic технологијата на косата и дава сјај, а го неутрализира електрицитетот. За сушење на кадравата коса тука е посебен дифузер кој ја чува дефиницијата на кадриците, а за посебна нега, користете додаток за третман на косата со масло. Љубителите на витлери и природно сушење добиваат и капа со ефект на хауба, а така исушената коса во целост се ослободува од електрицитетот.

  SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL

  $12.22 $16.12
  Сечило од нерѓосувачки челик Подесување на сечилото 4 додатоци Додатен прибор:четкица,ножици,чешел,масло за подмачкување

  SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

  $10.00 $14.69
  Боја: Црна 2 електронски температури Температура од 140 до 200°C Брзо загревање

  HOME electronics Фен за коса HD-22001R

  $20.38 $28.36
  Со моќ од 2200W, две брзини на работа, три различни температури и удар со ладен воздух за фиксирање на фризура, со фенирањето секогаш се постигнува саканиот ефект. Turmaline ionic технологијата на косата и дава сјај, а го неутрализира електрицитетот. За сушење на кадравата коса тука е посебен дифузер кој ја чува дефиницијата на кадриците, а за посебна нега, користете додаток за третман на косата со масло. Љубителите на витлери и природно сушење добиваат и капа со ефект на хауба, а така исушената коса во целост се ослободува од електрицитетот.

  SENCOR Апарат за бричење SMS 2003 BL

  $15.30 $17.95
  Две глави за бричење Отстранлива глава за полесно чистење Вклучени додатоци:кабел за полнење,заштитен капак,четка Јачина :2 W

  Безжичен депилатор Remington EP7010

  $63.24
  Глава со 40 пинцети 2 брзини Главата може да се мие со вода

  Eta Sonetic 0710 детска четка за заби

  $14.26
  SMART 2-минутен тајмер - за чистење на индивидуалните делови на устата - ве потсетува на секои 30 секунди да се смени во друг дел Пакетот вклучува 2 четки за заби (1x за 3-6 годишна возраст, 1x 7-10 години)

  SCHOOL WET & DRY

  $40.78

  SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

  $13.26 $16.52
  Боја: Црна/Виолетова Брзо загревање Температура од 140 до 200°C Јачина : 13 W

  АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ADLER АD 93

  $21.60

  Апарат за потшишување Адлер АД 2825

  $13.44
  4 заменливи чешли: 3,6,9 и 12 мм, Долгорочна и остра острица од нерѓосувачки челик 45 mm широк, Тивок мотор

  SCHOOL VELVET SMOOTH Blue

  $32.62

  SCHOOL VELVET SMOOTH PINK

  $32.62

  Фигаро-четка Адлер АД 2022

  $29.56
  Моќност: 1200W, 6 заменливи четки, 3 температурни нивоа

  Фигаро-четка Адлер АД 2013

  $18.34
  Моќност: 550W, 3 температурни нивоа

  SENCOR Фен SHD 6400 V

  $12.44 $15.50
  Боја: црнo / љиљакова Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  SENCOR Фен SHD 6400 B

  $12.44 $15.50
  Боја: црнo / Кафена Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  Тример за брада и коса Северин 0702

  $59.14
  Титаниум обложена со нерѓосувачки челични острици Станица за полнење

  SENCOR Фен SHD 108VT

  $21.62 $26.93
  Боја: црна/виолетова Заштита од прегрејување Насочувач за воздух и дифузер Приклучна сила : 2000 W

  Фигаро Адлер АД 2102

  $12.22
  Моќност: 30W, Дијаметар: 25мм, Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината, Брзо загревање

  SENCOR Фен SHD 6600

  $21.62 $26.93
  Боја: црвена Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  Апарат за потшишување Северин 0707

  $23.44
  Копче за вклучување / исклучување Нерѓосувачки челични острици

  SENCOR Фен SHD 6600 V

  $21.62 $26.93
  Боја: виолетова Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење

  $34.66

  SENCOR Фен SHD 6600 W

  $21.62 $26.93
  Боја: бела Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  Пегла за коса Адлер АД 2309

  $15.69
  Димензии на плочите: 2.5 х 9 см, Ротирачки кабел, Моќност: 30W

  Grundig MC-7240 Машинка за шишање и бричење

  $36.70

  SENCOR Фен SHD 7120WH

  $19.99 $24.89
  Ултра-лесен дизајн Боја: бела Приклучна сила : 2000 W 2 брзини

  Пегла за коса Адлер АД 231

  $12.22

  Grundig MT-3910 Мини тример

  $16.30

  Фен за коса Адлер АД 2218

  $16.91
  Боја: виолетова, Приклучна сила : 1500 W, 2 контролни брзини.

  Iskra MR-700 Мини тример

  $24.28
  Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци,

  Фен за коса Адлер АД 2219

  $12.22
  Боја: црна, Моќност: 1200 W, 2 контролни брзини.

  Фигаро-четка Северин 0670

  $20.38
  Фигаро со специјален керамички слој и дијаметар од 25mm;

  Фен за коса Адлер АД 2222

  $11.40
  Моќност: 1200, 2 контролни брзини, Модерен дизајн

  Фигаро штипка Северин 0674:

  $15.28
  Дијаметар: 19мм Брзо загревање

  Iskra RFC-1306 (Black) Батериска машинка за шишање

  $30.40
  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело

  Фен за коса Адлер АД 2223

  $15.48
  Моќност: 1600W, 2 контролни брзини, Копче за ладен воздух

  Фигаро сет Северин 0805

  $42.00
  Моќност 700 W Јонска функција

  Апарати за лична нега

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $11.00 Максимум: $64.00
  $11 $64