CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Апарати за леб

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Апарат за леб SBR 1031WH

  4.110,00 ден 5.100,00 ден
  Боја : бела Моќност на грејачот: 480-580 W Број на oднапред дефинирани програми: 12 Можност до 1 час да се одржи топлина

  Апарат за правење леб Северин 3990

  4.399,00 ден
  Моќност 600 W Капацитет 750-1000г

  VIVAX Уред за печење леб BM-750S

  3.799,00 ден
  Капацитет: 750 g 12 програми, LCD екран програма за брзо печење

  Апарати за леб

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 3.799,00 ден Максимум: 5.100,00 ден
  ден.3799 ден.5100