CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Апарати за домаќинство

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOMANN Машина за режење AS 432

  $34.07 $46.92

  BOMANN Пица пан PP 1291CB

  $36.70 $41.82

  ECG Пегла NZ 190

  $18.77 $26.83

  ECG Фен VV 112

  $17.34 $22.64

  ELECTROLUX vrekicki 5kom. E200B

  $10.20

  Honeywell HA010E прочистувач

  $134.42 $142.78
  Прочистувач на воздух Honeywell HA010E 99% филтрација 3 поставки за прочистување Индикатор за потребно чистење на филтрите

  PROCISTUVAC NA VOZDUH MI AIR 2

  $203.80
  Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен јаглен. Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

  SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP

  $18.34
  Боја: црна Моќност на грејачот: 320-380 W Капацитет до 7 јајца Одстранлив капак за лесно чистење

  SENCOR Апарат за леб SBR 1031WH

  $83.84 $104.04
  Боја : бела Моќност на грејачот: 480-580 W Број на oднапред дефинирани програми: 12 Можност до 1 час да се одржи топлина

  SENCOR Апарат за шишање SHP 431 BL

  $13.87 $16.32

  SENCOR Кафемат SCE 5000BK

  $38.74 $48.35
  Боја: црна Приклучна сила: 900 W Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш Тежина: 1,8 кг

  SENCOR Кујнска вага SKS 5020 WH

  $19.58 $24.48

  SENCOR Мелница за кафе SCG 1050WH

  $19.38

  SENCOR Навлажнувач SHF 910BL

  $33.86 $40.60
  Површина: 20 m2 Капацитет на резервоарот: 2,2 l Сила на напојување 12W Тежина 950 gr

  SENCOR Скара SBG 106 BK

  $61.00 $76.30
  Електрична скара со нелеплива површина 47х31см , 2300W

  SENCOR Соковник SJE 1005

  $66.30 $81.40
  Моќност на моторот (max): 700 W Лесно чистење Голем отвор за ставање на цело овошје Волумен на садот за сок: 1,5 l

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 BL

  $18.16 $21.42
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  SENCOR Термобокал SWK 1800WH

  $19.22 $23.87

  SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

  $12.65 $14.89
  Боја: Црна/Виолетова 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување

  SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 1051GR

  $14.26 $20.20

  СЕТ ЗА МАНИКИР LAICA PC3004

  $30.58 $40.78

  Фритеза Северин 2408 фонду

  $38.74
  Тип - Фритези топлинскои изолирано куќиште

  BOMANN Кујнска вага KW 1411 CB

  $25.30 $28.56

  BOMANN Телесна вага PW 1409 FA CB

  $29.78 $33.66

  ECG Фен VV 116

  $21.83 $26.93

  LAICA HI 3011 ovlaznuvac na vozduh

  $81.40
  HI3011 - Ултрасоничен овлажнител Емисија на пареа: 8-9 часа Електрично напојување Димензии: 22 x 22 x 16 см

  Laica HI 3011 овлажнувач на воздух

  $81.40
  Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувачи кои се произведени според најстрогите контроли за квалитет и безбедност со посебно внимание на специфичните потреби и грижа на оваа возрасна група.

  PHILIPS FC8021/03 Kesa za pravosmukalka s-bag

  $9.57

  Rohnson R 111 рачна правосмукалка

  $40.78

  SENCOR Кафемат SCE 5000WH

  $38.74 $48.35
  Боја: бела Приклучна сила: 900 W Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш Тежина: 1,8 кг

  SENCOR Миксер SHM 5330

  $37.74 $46.92
  Боја: бела/крем Одвојена типка за исфрлање на додатокот 5 работни брзини Приклучна сила: 300 W

  SENCOR Термобокал SWK1817 TQ

  $20.64 $25.30
  Боја: бела / сина Максимален капацитет 1.8 л Интегриран грејач Приклучна сила: 2000W

  SENCOR Тостер SSM 1100

  $16.52 $18.77

  SENCOR Фигаро за коса SHS 7780

  $26.50 $30.40

  Апарат за варење јајца Северин 3050

  $30.58
  Пластично куќиште Моќност: 400 W

  Апарат за печење MAX ПМ 1800 Т МУЛТИ БАКЕР:

  $34.66 $50.80
  Моќност: 1800w Нелепливи грил плочи лесни за чистење Се отвара 180°C

  Апарат за правење леб Северин 3990

  $89.74
  Моќност 600 W Капацитет 750-1000г

  КОЗМЕТИЧКО ОГЛЕДАЛО ADLER AD 2159

  $23.44
  Дијаметар: 15см Напојување: 4 x LR03 (AAA) Зголемување х3 Прилагодлив агол Хромирано куќиште Идеалено за шминка, третмани за нега во домот и при патување Целосно LED осветлување на лицето и вратот

  Мелница за кафе Bosch МКМ6000

  $24.46
  Капацитет: 75g кафе во зрна, Сигурносен прекинувач, Ножот и чашата за мелење се изработени од не`рѓосувачки челик

  Фритеза Северин 2437 INOX

  $67.30
  Тип - Фритези 1500 W

  BOMANN Кујнска вага KW 1420 CB

  $20.60 $23.46

  HOME electronics Правосмукалка VC-18002 (R / BK / DB / BL)

  $61.00 $81.40
  Со Home Electronics правосмукалката добивате една платненаи две хартиени кеси, но и многу повеќе, бидејќи некои од предностите на овој уред се cyclon филтерот за собирање на покрупните нечистотии, индикатор кој укажува на замена на кесите и цревото кое се врти за 360ᵒ. Моторот од 1800W дизајниран е да стартува полека, со soft старт систем кој на тој начин го чува и го продолжува неговиот век на траење. Гумираните тркала се безбедни за сите видови подови, а разните додатоци и подесувања значително ќе ви ја олесната работата. HEPA филтерот ја задржува прашината на издувната страна, чувајќи ја чистотата на воздухот.

  LAICA HI 3012 ultrason. navlaznuvac

  $71.20
  ДИМЕНЗИИ: 23,8 х 16 х 16 см ТЕЖИНА: 590 g МОЌНОСТ: AC 230V 50Hz - 15W КАПАЦИТЕТ: 1,3 литри

  PHILIPS FC8022/04 Kesa za pravosmukalka s-bag antialergenska Hepa 10

  $10.79
  • Кеса за правосмукалка • s-bag • Антиалергентска

  SENCOR Блендер SNB 4302SS

  $83.03 $103.84
  Боја: инокс Моќност на моторот (max): 1000 W Тивка работа (SilentPower) Волумен на садот: 2 сада(1 л + 0,8 л)

  SENCOR Термобокал SWK 1501 GR

  $18.48 $22.95
  Боја: бела / зелена Максимален капацитет 1.5 л Интегриран грејач Приклучна сила: 2000 W

  Апарати за домаќинство

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $4.00 Максимум: $775.00
  $4 $775