CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Апарати за готвење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Аспиратор DWW 06W650

  10.650,00 ден 12.480,00 ден
  Влечна сила 650 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 3 брзини Боја : инокс

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 420

  5.220,00 ден 6.120,00 ден
  Боја: Бела Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  Iskra OR-201 плинско решо

  1.790,00 ден
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 450

  5.990,00 ден 7.080,00 ден
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 1.270 W

  Iskra OR-301 Плинско решо

  1.999,00 ден
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  KAPPA Аспиратор ONDA CK12N-60X

  4.560,00 ден 5.190,00 ден
  Влечна сила 500 m3/h Копче со 3 брзини Боја : инокс Широчина 60 см

  BOSCH Микробранова HMT 75 G 451

  9.350,00 ден 10.990,00 ден
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  Iskra OR 401 Плинско решо

  2.150,00 ден 2.490,00 ден
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  KAPPA Аспиратор SLIMLUX CA30-60XG

  2.990,00 ден 3.890,00 ден
  Влечна сила 500 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 2 брзини Боја : инокс

  BOSCH Микробранова HMT 84 M451

  12.400,00 ден
  Боја: Инокс Волумен: 25 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  Iskra K-190 Плинско

  699,00 ден
  Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан)

  BOSCH Комбиниран шпорет HGD 74D250E

  33.250,00 ден 38.990,00 ден
  Мултифункционална 3D Comfort рерна 3 плин + 1 струја 8 функции Сигурносно заклучување за деца

  Iskra X-190 Плински пламеник

  899,00 ден
  Плински пламеник со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен

  KAPPA Плинско решо KP 112

  1.250,00 ден 1.430,00 ден
  Плинско решо со 2 горилника Вкупна сила 3450W Емајлирано тело со капак Бела боја

  KAPPA Плинско решо KP 113B

  1.540,00 ден 1.750,00 ден
  Плинско решо со 3 горилника Вкупна сила 4350W Емајлирано тело со капак Бела боја

  KONCAR Комбиниран шпорет SE 5622 P.TK3

  13.290,00 ден
  Боја: кафеава 2 плин 2 струја Двојно застаклена врата на рерната 3 години гаранција

  BOSCH Електричен шпорет HCA 422 250E

  26.190,00 ден 30.700,00 ден
  Енергетска класа : А Боја : инокс Приклучна сила: 9,2 kW Фиока за прибор

  VOX KOMBINIRAN Sporet GHB 622

  11.990,00 ден
  Тип на шпорет: комбинирен шпорет Тип на рерна: kонвекциска рерна Капацитет на рерна: 61 l

  BOSCH Електричен шпорет HCA 743 220F

  30.999,00 ден 36.330,00 ден
  Енергетска класа : А Боја : бела Приклучна сила: 9,7 kW Фиока за прибор

  МИКРО ПЕЧКА MAX ММ 720 CTB СИЛВЕР

  3.490,00 ден 3.899,00 ден

  МИКРО ПЕЧКА MAX ММ 720 CTB ЦРНА

  3.490,00 ден 3.799,00 ден

  BOSCH Електричен шпорет HCA 743 250E

  32.330,00 ден 37.900,00 ден
  Енергетска класа : А Боја : инокс Приклучна сила: 9,7 kW Фиока за прибор

  МИКРО ПЕЧКА SEVERIN 7892 КРЕМ

  5.490,00 ден
  125 години SEVERIN јубилејно издание Moќност на микробрановата: 700 W Моќност на грилот: 1000 W Капацитет на услуга од 20l Мултифункционален дигитален дисплеј Дигитален тајмер со звучен сигнал Остранлова плоча 25,4cm Топлински изолирана Обложена внатрешност 5 различни опции вклучувајќи и одмрзнување 8 различни автоматски програми Димензии (ШxВxД):44,5 cm x 36 cm x 25,5 cm

  SAMSUNG Microbranova Pecka me 71A/BOL

  4.690,00 ден
  Боја: Бела Волумен: 20 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  TESLA MIKROBRANOVA 20L (MW2030MW)

  3.490,00 ден

  TESLA MIKROBRANOVA 20L, grill (MW2060MS)

  4.450,00 ден
  Капацитет 20 l Моќност: 700W Моќност на грилот: 1000W

  TESLA MIKROBRANOVA 20L, grill (MW2060MW)

  4.290,00 ден
  Капацитет 20 l Моќност: 700W Моќност на грилот: 1000W

  TESLA MIKROBRANOVA 20L, grill (MW2390MB)

  5.390,00 ден
  Капацитет 23 l Моќност: 800W Моќност на грилот: 1000W Нивоа на напојувања: 5

  KAPPA Мини шпорет KP 5005B

  4.190,00 ден 4.740,00 ден
  Боја: црна Капацитет 40 литри Термостат за температура од 0-320°С Моќност на рерната 1500 W Podarok: vtora tepsija (okrugla)

  KAPPA Мини шпорет KP 4003

  5.799,00 ден 6.590,00 ден
  Боја: бела Двојно стакло на вратата Термостат за температура од 50-250°С Моќност на рерната 1000 W

  KONCAR Електричен шпорет SE 5640 BK 3

  11.590,00 ден 12.389,00 ден
  Енергетска класа : B Боја : бела Двојно застаклена врата на рерната Лесно чистење

  KONCAR Електричен шпорет SE 5640 TK3

  11.590,00 ден 12.389,00 ден
  Енергетска класа : B Боја : кафеава Двојно застаклена врата на рерната Лесно чистење

  KONCAR Комбиниран шпорет SE 5622 P.BK3

  13.290,00 ден
  Енергетска класа : А Боја : кафеава Без вентилатор 3 години гаранција

  Sporet BEKO FSS 67000 GW

  15.990,00 ден
  Шпорет Eнергетска класа:А Стаклокерамичка плотна Капацитет на рерната:71L

  VOX Elektricen Sporet CHT 5001 BEL

  14.990,00 ден
  Стакло-керамичка плоча Рерна со вентилатор Капацитет на рерна: 50 l

  ISKRA HL38RCT Mini Sporet

  5.990,00 ден
  Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm) Напон 220-240V~50/60Hz Зафатнина 38 Lit.

  VOX Elektricen Sporet EHB 604

  11.490,00 ден

  VOX Elektricen Sporet CHT 6005

  16.990,00 ден
  Енергетска класа А Тип на рерна конвекциска Капацитет на рерна 61 l Број на рингли 4 (2xØ180+2xØ145mm) Мулти функционална рерна 6 функции Димензии (ШxДxВ) 60 x 60 x85 cm Боја inox Гаранција 5 години

  VOX Elektricen Sporet CHT 6001

  15.990,00 ден

  VOX Elektricen Sporet CHT 6001 IX

  17.990,00 ден
  Стакло керамичка плоча 4 рингли Конвенционална рерна со капацитет од 61 литар Грил (скара): 2600 W Термостат Тајмер Боја: инокс Димензии: 85х60x60 см

  Апарати за готвење

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 699,00 ден Максимум: 38.990,00 ден
  ден.699 ден.38990