CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Електрични алати

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH ЕЛЕКЛТРИЧНА ДУПЧАЛКА GSB 13 RE

  $101.80

  BOSCH ЕЛЕКЛТРИЧНА ДУПЧАЛКА GSB 18-2 RE

  $183.40

  BOSCH УДАРЕН ЧЕКАН GBH 2-26 DRE

  $285.40

  BOSCH УДАРЕН ЧЕКАН GBH 3-28 DRE

  $407.80

  BOSCH АГОЛНА БРУСИЛКА GWS 22-230 H

  $201.76

  BOSCH РАЧЕН ЦИРКУЛАР GKS 190

  $219.30

  BOSCH ИНДУСТРИСКИ ФЕН GHG 600 CE 2000V

  $175.24

  BOSCH GEX 125 AC ШЛАЈФЕРИЦА

  $256.84

  BOSCH GEX 150 AC ШЛАЈФЕРИЦА

  $284.58

  BOSCH ЛАСЕР МЕТРО GLM 50 C

  $203.98

  BOSCH МЕТРО НА ТРКАЛО GWM 32 1dm/100m 1.4кг

  $91.78

  BOSCH ВИБРАЦИОНА БУШИЛИЦА PSB 600 RE

  $89.56

  BOSCH ТРАЧНА БРУСИЛИЦА PEX 220 AC

  $84.64

  BOSCH POF 1200 AE ГЛОДАЛИЦА

  $133.62

  BOSCH ЕЛЕКТРИЧНО РЕНДЕ PHO 1500 ПХО 1500

  $101.98

  BOSCH УБОДНА ПИЛА PST 800 PEL

  $100.96

  BOSCH КРУЖНА ПИЛА PKS 55 A

  $142.58

  BOSCH ИНДУСТРИСКИ ФЕН PHG 600-3 IS 1800W

  $78.52

  BOSCH СТАБИЛНА ДУПЧАЛКА PBD 40

  $418.16

  D25133K КОМБИНИРАН ЧЕКАН SDS-Plus 800 W 26 mm

  $285.40
  моќност: 800 W - број на вртежи: 0-1.500 /мин - број на удари: 0-5.500 /мин, ударна енергија: 2,6 J - прифат: SDS-Plus - дупчење до ( дрво/метал/бетон ): 30 / 13 / 26 mm - опрема: странична рачка, граничник за длабочина, куфер.

  D25501K ЕЛЕКТРОПНЕВ. КОМБ. ЧЕКАН 1100 W SDS-Max

  $713.98
  "- моќност: 1.100 W - бр. на вртежи: 400/мин. - бр.на удари: 2.740/мин. - ударна енергија: 8 J - прифат: SDS-Max - најголем капацитет дупчење во бетон 40 мм "- опрема: повеќепозициска странична рачка, куфер

  D25899K УДАРЕН ЧЕКАН/КРШАЧ SDS-Max 1.500 W 10 kg

  $917.98
  - моќност: 1500 W - бр.на удари: 2.040 удари/мин. - ударна сила: 17,9 J - држач на додаток: SDS-Max

  EGBL108KB АКУ. ДУПЧАЛКА / ОДВРТУВАЧ 10,8 V 1,3 Ah Li-Ion

  $122.38 $150.94
  - батерија: 10,8 V, 1,3 Ah, Li-Ion - број на вртежи: 0-600 /min - макс. вртежен момент: 12 / 24 Nm Опремата вклучува една батерија, двострански одвртувачки додаток, полнач и куфер за безбеден транспорти чување на алатот.

  BDCDD12 АКУМУЛАТОРСКА ДУПЧАЛКА/ ОДВРТУВАЧ 10,8 V

  $91.78 $108.10
  - батерија: 10,8 V, 1,5 Ah Li-Ion - бр. на вртежи: 0-550 oбрти/мин. - брзостезна глава: 1-10 mm

  ASD14K АКУ Autosense ДУПЧАЛКА/ ОДВРТУВАЧ 14,4 V 1,5 Ah

  $173.38
  • Autosense технологија за прецизно штрафење без напор • Авто. прилагодување на врт. момент во зависност од материјалот • Вртежи: 0-650 /min • Брзостезна глава: 10 mm

  DWP849X ПОЛИРКА 1.250 W

  $265.18 $326.38
  - моќност: 1250 W
- број на вртежи: 0-600/3500 /мин
- дијаметар на дискот: 150 & 180 & 230 mm - опрема: 180 mm гумен диск и волнена навлака, странична рачка, хоризонтална рачка

  DWE560 КРУЖНА ПИЛА 1.350 W

  $214.18 $248.86
  - моќност: 1.350 W - вртежи: 5.500 / мин. - длабочина на секот: 65 мм - лист: дијаметар 184 мм, отвор 16мм, можност за сечење под агол до 48 степени

  DWE492 АГОЛНА БРУСИЛКА 2.200 W 230 mm

  $261.10
  - моќност: 2.200 W- број на вртежи: 6.600 /мин - дијаметар на дискот: 230 mm - опрема: штитник, странична рачка, стезни прирабници, клуч

  DWE4257 АГОЛНА БРУСИЛКА СО РЕГУЛАЦИЈА 1500 W 125 MM

  $193.78 $254.98
  - моќност: 1.500 W - брзина. 2.800–10.000/мин. - дијаметар на диск: 125 мм Во опремата се вклучени: штитник, повеќепозициска бочна рачка, внатрешна и надворешна прирабница за диск и клуч.

  DWE4237 АГОЛНА БРУСИЛКА 1400 W 125 mm

  $152.98 $173.38
  моќност: 1.400 W - број на вртежи: 11.500 /мин, антирестарт функција и мек старт - дијаметар на дискот: 125 mm - опрема: штитник, странична рачка, клуч

  DWE4016 АГОЛНА БРУСИЛКА 730 W 115 MM

  $112.18 $128.50
  • Вртежи: 10.000 /min • Вретено: M14 • Maca: 1,8 kg

  DWD014S ДУПЧАЛКА СО БРЗОСТЕЗНА ГЛАВА 10 mm

  $99.94 $122.38
  - моќност: 550 W
- број на вртежи: 0–2800 /мин
- вртежен момент: 7,9 Nm
- дупчење во дрво / метал: 25 / 13 mm - брзостезна глава: 1–10 mm
- вретено: 1/2’’ × 20 UNF

  DW292 ЕЛЕКТРИЧЕН УДАРЕН ОДВРТУВАЧ 710 W

  $285.58 $326.38
  - моќност: 710 W - број на вртежи: 2.200 /мин, број на удари: 2.700 /мин - вртежен момент: 440 Nm - одвртува до: M20, глава: 1/2’’

  DW03050 ЛАСЕРСКО МЕТРО 50 М

  $173.38 $222.34
  - класа на ласер: 2 - точност: +/- 1,5 mm/m - број на ласери: 1 - мерно подрачје: 50 m - опрема: 2 × 1,5 V DC LR03 (AAA) батерии

  DCD710D2 Аку xr дупчалка / одвртувач 10,8 V 2,0 Ah Li-ion (DCD710D2)

  $234.40
  батерија: 10,8 V 2,0 Ah XR Li-lon моќност: 180 W број на вртежи 0-400/1500/мин. вртежен момент: 24 Nm брзостезна глава: 1,5-10 мм опрема: 2 батерии брз 40 мин. полнач, куфер

  KS801SE УБОДНА ПИЛА Auto Select 550 W

  $81.58 $95.86
  - моќност: 550 W - брзина: 1.500-3.000 убоди / мин - агол на сечилото 0 °, 22.5 ° или 45 ° - Движење на сечилото: 19 mm - макс. Kapaп.на сечење (дрво / челик / алуминиум): 80 / 5 / 15 мм - опрема: сечилото за дрво

  KA88 ТРАЧНА БРУСИЛИЦА 720 W

  $122.38 $142.78
  - моќност: 720 W - брзина на траката: 250 м / мин - брусна површина: 75 x 190 мм - димензии: 75 x 533 мм - опрема: брусна хартија

  КА900Е ТЕСНА ТРАЧНА БРУСИЛКА 350 W

  $75.46 $89.74
  - моќност: 350 W - број на вртежи: 900-1.600 м/мин - брусна површина: 13 × 130 mm - димензија на трака: 13 × 451 mm - опрема: брусна трака

  KD1250K ЕЛЕКТРОПНЕВМАТСКИ ЧЕКАН 1.250 W SDS+

  $183.58 $212.14
  - сила: 1.250 W - брзина: 0-850 / min - број на удари: 4.100 / min - ударна сила: 3,5 J - максимален капацитет на бушење (дрво / метал): 40 / 13 / 32 mm - прифат: SDS+ - опрема: додатна рачка,граничник за длабочина, куфер

  KR504CRE УДАРНА ДУПЧАЛКА 500 W

  $55.06 $61.18
  - моќност: 500 W - брзина: 0-2.800 o/мин - број на удари: 47.600 u/мин - забчаници: 1, променлива брзина - брзостезна глава: 13 mm (метална) - опрема: странична рачка

  Електрични алати

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $6.00 Максимум: $918.00
  $6 $918