CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Алати и градина

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH АКУМУЛАТОРСКИ ОДВРТУВАЧ GSR 140-LI 1,5 Аh

  10.500,00 ден

  Iskra M0E 6ET 7.2 (ET1002) Батериска ножица

  3.860,00 ден

  Bosch АКУМУЛАТОРСКИ ОДВРТУВАЧ GSR 180-LI 1,5 Ah

  12.499,00 ден

  Iskra N0E 5ET 230 Батериски тример за трева

  4.999,00 ден

  BOSCH ЕЛЕКЛТРИЧНА ДУПЧАЛКА GSB 13 RE

  4.990,00 ден

  BOSCH ЕЛЕКЛТРИЧНА ДУПЧАЛКА GSB 18-2 RE

  8.990,00 ден

  Iskra M0L 3ET 150 батериска пила за сечење гранки

  6.990,00 ден

  BOSCH УДАРЕН ЧЕКАН GBH 2-26 DRE

  13.990,00 ден

  Iskra PN 5800 Бензиска моторна пила

  9.499,00 ден

  BOSCH УДАРЕН ЧЕКАН GBH 3-28 DRE

  19.990,00 ден

  Iskra PN 5200 Бензиска моторна пила

  8.999,00 ден

  BOSCH GVS 7-115 Е АГОЛНА БРУСИЛКА СО РЕГУЛАЦИЈА

  5.250,00 ден

  Iskra PN-4600 Бензиска моторна пила

  8.499,00 ден

  Гарнитура MQ Nibro маса + 6 столови на расклопување

  18.819,00 ден 22.140,00 ден
  Гарнитура MQ Nibro маса + 6 столови на расклопување (стакло + метал + платно ) сива

  BOSCH АГОЛНА БРУСИЛКА GWS 13-125 CIЕ

  8.990,00 ден

  Iskra PN 2500 Бензиска моторна пила

  6.999,00 ден

  Тенда за на зид Маркиза MQ 200x150 Модел 1100

  6.790,00 ден 7.989,00 ден
  Алуминиумска бела рамка, обоена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестер ткаенина 280g / m2 со PU слој и UV заштита, прилагодлива наклон до 35 °, монтажа на ѕид или таван.

  Тенда за на зид Маркиза MQ 300x200 Модел 1100

  7.990,00 ден 9.400,00 ден
  Алуминиумска бела рамка, обоена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестер ткаенина 280g / m2 со PU слој и UV заштита, прилагодлива наклон до 35 °, монтажа на ѕид или таван.

  Тенда за на зид Маркиза MQ 400x250 Модел 1100

  9.990,00 ден 11.750,00 ден
  Алуминиумска бела рамка, обоена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестер ткаенина 280g / m2 со PU слој и UV заштита, прилагодлива наклон до 35 °, монтажа на ѕид или таван.

  BOSCH АГОЛНА БРУСИЛКА GWS 22-230 H

  9.890,00 ден

  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  1.599,00 ден 1.695,00 ден
  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm зелена

  3.850,00 ден 4.080,00 ден
  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  BOSCH УБОДНА ПИЛА GST 90 BE 25 ЛИСТОВИ ВО КУФЕР

  9.999,00 ден

  BOSCH РАЧЕН ЦИРКУЛАР GKS 190

  10.750,00 ден

  Iskra XY BC520 Бензиска моторна коса

  8.999,00 ден

  Пластичен фрижидер за ладење 25л

  799,00 ден 940,00 ден

  Пластичен фрижидер за ладење 32л

  1.090,00 ден 1.280,00 ден

  BOSCH ИНДУСТРИСКИ ФЕН GHG 600 CE 2000V

  8.590,00 ден

  Iskra HG-48SMH-S Бензиска косилка за трева

  19.990,00 ден

  Стол Yuma со наслон на склопување

  1.320,00 ден

  Iskra BK530N Бензиска косилка за трева

  20.990,00 ден

  Стол Dolomiti PVC - Зелен

  869,00 ден 1.690,00 ден

  Стол Dolomiti PVC - портокалов

  869,00 ден 1.690,00 ден

  Стол Dolomiti PVC - розев

  869,00 ден 1.690,00 ден

  Стол Dolomiti PVC - син

  869,00 ден 1.690,00 ден

  BOSCH GEX 125 AC ШЛАЈФЕРИЦА

  12.590,00 ден

  Iskra LM51M Бензиска косилка за трева

  12.999,00 ден

  Лежалка Arizona ПЦВ бела

  1.690,00 ден 2.590,00 ден
  Оваа лежалка за сонце е отпорна на временски влијанија и ќе биде исклучителен додаток за вашата градина, двор или тераса.

  BOSCH GEX 150 AC ШЛАЈФЕРИЦА

  13.950,00 ден

  Iskra HG6OT Мотокултиватор

  17.999,00 ден

  Стол лежалка Lettino Fisso

  1.890,00 ден 2.890,00 ден
  Оваа лежалка за сонце е отпорна на временски влијанија и ќе биде исклучителен додаток за вашата градина, двор или тераса.

  Алати и градина

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 299,00 ден Максимум: 44.999,00 ден
  ден.299 ден.44999