CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: BOSCH

  Сецко BOSCH MMR08A1 Моќност: 400W

  1.899,00 ден
  Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml
  banner

  Моќност: 400W
  Пластичен сад: 800ml
  Садот може да се користи во микро печка и да се мие во машина за садови.
  Ножеви од високо квалитетен нерѓосувачки челик
  Додаток за матење шлаг или крем

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност: 400W
  Пластичен сад: 800ml
  Садот може да се користи во микро печка и да се мие во машина за садови.
  Ножеви од високо квалитетен нерѓосувачки челик
  Додаток за матење шлаг или крем