CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: BOSCH

  Миксер Bosch MFQ 36440 S

  €43,85
  Моќност:450W, Брзини:5, Блендер од температурно отпорна пластика
  banner

  Моќност:450W
  Брзини:5
  Турбо копче
  Додатоци:
  Две обични маталки
  Две маталки за тесто
  Блендер од температурно отпорна пластика
  Стаклен сад за блендирање - мерилка
  Додатоците можат да се перат во машина за садови
  Копче за ослободување на маталките
  Приклучок за рачен блендер

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност:450W
  Брзини:5
  Турбо копче
  Додатоци:
  Две обични маталки
  Две маталки за тесто
  Блендер од температурно отпорна пластика
  Стаклен сад за блендирање - мерилка
  Додатоците можат да се перат во машина за садови
  Копче за ослободување на маталките
  Приклучок за рачен блендер