CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SEVERIN

  Електрична скара Севeрин 1511

  2.599,00 ден
  Моќност:2300W Хромирана жица за скарата Монтажна жица на скарата со греач
  banner

  Моќност:2300W
  Хромирана жица за скарата
  Монтажна жица на скарата со греач
  Мicro-safety свич, греачот се гаси автоматски во случај на поместување на скарата
  Отстранлив послужавник за вода кој лесно се чисти
  Пластично куќиште
  Ниска генерација на мирис и чадот со употреба на наполнет послужавник за вода 
  Променлив термостат
  Пилот светлина
  Димензии на површината за скара: 37x23 см
  Димензии (ШxВxД):482mm x 103mm x 434mm

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност:2300W
  Хромирана жица за скарата
  Монтажна жица на скарата со греач
  Мicro-safety свич, греачот се гаси автоматски во случај на поместување на скарата
  Отстранлив послужавник за вода кој лесно се чисти
  Пластично куќиште
  Ниска генерација на мирис и чадот со употреба на наполнет послужавник за вода 
  Променлив термостат
  Пилот светлина
  Димензии на површината за скара: 37x23 см
  Димензии (ШxВxД):482mm x 103mm x 434mm