CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: MAX

  Детски велосипед MAX Urban Racer 16" 4.0

  €56,89
  banner

  Големина на тркала: 16"
  Задна кочница 
  Предна кочница
  Преден браник
  Заден браник
  Предна корпа
  Штитник за ланецот
  Украсно ѕвонче
  Помошни тркала
  Високо квалитетни Wanda гуми

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Големина на тркала: 16"
  Задна кочница 
  Предна кочница
  Преден браник
  Заден браник
  Предна корпа
  Штитник за ланецот
  Украсно ѕвонче
  Помошни тркала
  Високо квалитетни Wanda гуми