CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: BOSCH

  Блендер Bosch MMB 21P0R

  4.190,00 ден
  МОЌНОСТ: 500 W, 2 БРЗИНИ, ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 90,0 cm, ДИМЕНЗИИ: 419 x 196 x 237 mm
  banner

  НАЗИВ: БЛЕНДЕР BOSCH MMB21P0R
  МОЌНОСТ: 500 W
  2 БРЗИНИ
  ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 90,0 cm
  ДИМЕНЗИИ: 419 x 196 x 237 mm
  ТЕЖИНА: 3,62 kg
  КАПАЦИТЕТ НА САД:
  СО ХРАНА 1,50 l
  БЕЗ ХРАНА 2.4 l
  ГУМЕНИ НОГАРКИ
  ЕДНОСТАВЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  НАЗИВ: БЛЕНДЕР BOSCH MMB21P0R
  МОЌНОСТ: 500 W
  2 БРЗИНИ
  ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 90,0 cm
  ДИМЕНЗИИ: 419 x 196 x 237 mm
  ТЕЖИНА: 3,62 kg
  КАПАЦИТЕТ НА САД:
  СО ХРАНА 1,50 l
  БЕЗ ХРАНА 2.4 l
  ГУМЕНИ НОГАРКИ
  ЕДНОСТАВЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ