CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  banner
  Manufacturer: BOSCH

  Блендер - Смути Bosch MMBM7G3M

  4,650.00 ден
  Моќност: 350W, Брзини: 2 Сите пластики кои се во контакт со храната не содржат бисфенол А (BPA free) Делови кои можат да се мијат во машина за миење садови: стаклен бокал, капак, додатоци
  banner

  Моќност: 350W
  Брзини: 2
  LED осветлување
  Нож од нерѓосувачки челик кој се одстранува, погоден за сецкање, мешање и дробење
  Можност за дробење мраз и замрзнато овошје
  ThermoSafe ватростален сад а безбедно подготовка на топли и ладни пијалоци со мерица 0.6 l
  Додатоци од Тритан: отпорни на кинење, без вкус и мирис
  Сите пластики кои се во контакт со храната не содржат бисфенол А (BPA free)
  Блендерот содржи 2 резервни чаши :
  Шише 2Go од Tritan (500 ml) совршен избор кога сте во движење со двојниот флип-топ капак кој лесно се отвора или со голем отвор на шишето
  Сецкалка Tritan (200 ml) сечкање мали количества на пр. билки, ореви, кромид или лук
  Делови кои можат да се мијат во машина за миење садови: стаклен бокал, капак, додатоци

  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *

  Моќност: 350W
  Брзини: 2
  LED осветлување
  Нож од нерѓосувачки челик кој се одстранува, погоден за сецкање, мешање и дробење
  Можност за дробење мраз и замрзнато овошје
  ThermoSafe ватростален сад а безбедно подготовка на топли и ладни пијалоци со мерица 0.6 l
  Додатоци од Тритан: отпорни на кинење, без вкус и мирис
  Сите пластики кои се во контакт со храната не содржат бисфенол А (BPA free)
  Блендерот содржи 2 резервни чаши :
  Шише 2Go од Tritan (500 ml) совршен избор кога сте во движење со двојниот флип-топ капак кој лесно се отвора или со голем отвор на шишето
  Сецкалка Tritan (200 ml) сечкање мали количества на пр. билки, ореви, кромид или лук
  Делови кои можат да се мијат во машина за миење садови: стаклен бокал, капак, додатоци