AMC Контакт
 
За Нас

A536_black.jpg LENOVO A536 black 5"...
   5.0" Capacitive Screen, 480x854Quad-core 1.3 GHz Cortex-A...
4.990 ден.
Детали
S7black_1.jpg SAMSUNG GALAXY S7 32GB- G...
5.1" sAmoled Sreen, 1440x2560Quad-core 2.3 GHz Mongoose + quad-core 1.6 GHz...
37.990 ден.
Детали

Преносни компјутери

HP250G4withbag.jpg HP 250 G4 15.6"/Pent...
    15,6" HD LED DisplayIntel Pentium N3825U4 GB RAM500 GB H...
14.990 ден.
Детали
G752VT_1.jpg ASUS ROG G752VT-GC049D 17...
     17.3" FHD LED Display, 1920x1080pIntel Core i7-670...
99.990 ден.
Детали
ES1-531.jpg ACER ES1-531-C3YG 15.6&qu...
  15.6" HD LED DisplayIntel Pentium N3150 QUAD Core4 GB RAM500 GB...
11.990 ден.
Детали

Смарт телефони

A536_black.jpg LENOVO A536 black 5"...
   5.0" Capacitive Screen, 480x854Quad-core 1.3 GHz Cortex-A...
4.990 ден.
Детали
S7black_1.jpg SAMSUNG GALAXY S7 32GB- G...
5.1" sAmoled Sreen, 1440x2560Quad-core 2.3 GHz Mongoose + quad-core 1.6 GHz...
37.990 ден.
Детали

Телевизори

puh6400_1.jpg LED PHILIPS 50PUT6400/12
50" 4K UHD Slim LED TV powered by AndroidPerfect Motion Rate 700 Hz, Pixel...
39.990 ден.
Детали
32PFH5500.jpg PHILIPS 40PFH5500 ANDROID...
Full HD LED SMART with Android TV, 1920x1080pPerfect Motion Rate 200 HzAndr...
23.990 ден.
Детали
quart_bez_nogarki.jpg LED TV QUART 43"LPS4...
43" Stylish Full HD SMART LED TVBrowser, YouTube, FacebookPVR-TV USB Record...
17.990 ден.
Детали

 
 
Пребарај во групата:
Дел од називот:
 
   
   
   
         
    
 
Услови за online купување
Инструкции за online купување
Попуст при Online продажба
Брза испорака до дома
Бараме програмер
 IT НОВОСТИ                        
Поедноставно и ценовно подостапно од било кога досега. За квалитетот и можностите уверете се самостојно со проба на ДЕМО верзијата на следниов линк: http://www.edelovodnik.mk/demo/

2016-04-25T06:05:16.29Z
Извор:edelovodnik.mk Отвори цела вест
 
 

 
  
  
  
 
 
360
Додади во кошничка
на залиха