AMC Контакт
 
За Нас

P5000s.jpg QUART Smartphone P5000s 5...
    5"HD Display 1280x720 IPS screen MT6582-1.3GHz, OCTA cor...
9.990 ден.
Детали
S4black.jpg SAMSUNG GALAXY i9515 S4 /...
5.0" FUll HD DisplayQUAD Core 1.9 GHz Krait 300Adreno 3202 GB RAM16 GB Flas...
20.990 ден.
Детали
iphone6-1.jpg Apple iPhone 6 4G 16GB Si...
          Display: 4.7" Retina HD 1...
49.990 ден.
Детали

Преносни компјутери

Y5070_1.jpg LENOVO IP Y5070 15.6"...
15.6" ULTRA HD LED Display, 4K ResIntel Core i7-4710MQ16 GB DDR3 RAM512 GB...
73.990 ден.
Детали
K550.jpg ASUS K550LB-XX182D 15,6&q...
    15.6" HD LED DisplayIntel Core i5-4200U4 GB DDR3 RAM1000...
25.990 ден.
Детали

Паметни телефони

P5000s.jpg QUART Smartphone P5000s 5...
    5"HD Display 1280x720 IPS screen MT6582-1.3GHz, OCTA cor...
9.990 ден.
Детали
S4black.jpg SAMSUNG GALAXY i9515 S4 /...
5.0" FUll HD DisplayQUAD Core 1.9 GHz Krait 300Adreno 3202 GB RAM16 GB Flas...
20.990 ден.
Детали
iphone6-1.jpg Apple iPhone 6 4G 16GB Si...
          Display: 4.7" Retina HD 1...
49.990 ден.
Детали

Телевизори

LD320_2god.jpg LED TV QUART 32" LD3...
   Stylish HD LED TV, Mega Dynamic COntrast, 3x HDMI, PC Input, S...
11.990 ден.
Детали
40PFH43009.jpg LED PHILIPS 40PFH4309/88
Ultra Narrow bezel Full HD LED TV, 1920x1080pPerfect Motion Rate 100 HzDigi...
19.990 ден.
Детали
LP480_2god.jpg LED TV QUART 48" LP4...
48" Slim Full HD LED TV, Mega Dynamic Contrast, Dolby Digital, PVR - TV US...
21.990 ден.
Детали

 
 
Пребарај во групата:
Дел од називот:
 
 
Филтер по цена
 
   
   
     
    
 
Услови за online купување
Инструкции за oinline купување
Попуст при Online продажба
Брза испорака до дома
Бараме програмер
 IT НОВОСТИ                        
Со примената на новиот закон за ДДВ во кој е утврдено издавањето на електронски фактури, фирмите имаат потреба од нивно чување во електронски облик во софтвер за канцелариско и архивско работење

2014-10-22T09:41:42.24Z
Извор:edelovodnik.mk Отвори цела вест
 
Преносни компјутери
СОРТИРАЈ: Цена | Назив  
Одбери бренд
Прикажи 12 | 24 | 48 артикли на една страна.
Прикажи само со залиха