AMC Контакт
 
За Нас

galaxy-s4-white.jpg SAMSUNG GALAXY S4 I9505 w...
• 5" Full HD Super AMOLED Display• Quad Core 1.9 GHz Krait 300&bu...
20.990 ден.
Детали
S4_1.jpg SAMSUNG GALAXY S4 I9505 b...
5.0" Full HD Super AMOLED Display, Quad Core 1.9 GHz Krait 300, Adreno 320...
20.990 ден.
Детали
QT650.jpg QUART Smartphone QT650 5,...
     5.3" QHD IPS Screen (960x540), 3 G DUAL SIM card, ...
8.990 ден.
Детали

Преносни компјутери

G750jx1.jpg ASUS G750JX-T4073 17.3&qu...
  17.3 Full HD LED Display, 1920x1080p, Intel Core i7 4703HQ, 8 GB DDR...
72.990 ден.
Детали
X552black_1.jpg ASUS X551MA-SX035D 15.6&q...
   15.6" HD LED Display, Intel N2815 Dual Core, 4 GB DDR3 RAM, 50...
13.990 ден.
Детали
E1-572.jpg ACER E1-510-29202G50Mnkk ...
   15.6" HD LED Display, Intel Pentium N2920 QUAD Core, 2 GB DDR3...
13.490 ден.
Детали

Паметни телефони

galaxy-s4-white.jpg SAMSUNG GALAXY S4 I9505 w...
• 5" Full HD Super AMOLED Display• Quad Core 1.9 GHz Krait 300&bu...
20.990 ден.
Детали
S4_1.jpg SAMSUNG GALAXY S4 I9505 b...
5.0" Full HD Super AMOLED Display, Quad Core 1.9 GHz Krait 300, Adreno 320...
20.990 ден.
Детали
QT650.jpg QUART Smartphone QT650 5,...
     5.3" QHD IPS Screen (960x540), 3 G DUAL SIM card, ...
8.990 ден.
Детали

Телевизори

LD320.jpg LED TV QUART 32" LD3...
   Stylish HD LED TV, Mega Dynamic COntrast, 3x HDMI, PC Input, S...
9.990 ден.
Детали
LP390.jpg LED TV QUART 39" LP3...
  Full HD LED TB, 1920x1080p, Mega D.Contrast, DOlby Digital Sound, HD...
14.990 ден.
Детали
32PHH4109.jpg LED PHILIPS 32PHH4109/88
Slim Compact HD LED TV, 1366x768100 Hz Perfect Motion RateDigital Crystal C...
12.990 ден.
Детали

 
 
Пребарај во групата:
Дел од називот:
Залиха:
Сортирај по:
   
 
   
   
   
     
    
Услови за online купување
Инструкции за oinline купување
Попуст при Online продажба
Брза испорака до дома
Акција на web components и софтвер за материјално и финансиско работење
 IT НОВОСТИ                        
Голема акција. Со секоја купена лиценца од Електронски деловодник добивате Quart таблет за само 19.990 денари. Акцијата трае до крајот на месец Април 2014 година и додека има на залиха од таблетот.

2014-04-09T10:19:25.307Z
Извор:edelovodnik.mk Отвори цела вест
ДИРЕКТЕН КОНТАКТ
 
 

 
22.990
Додади во кошничка
на залиха
12.490
Додади во кошничка
на залиха